Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowe radio do P11.144


Blasphem

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

ramke z przyciskiem awaryjnych pod nwoe radyjko już mam

 

co jest mi jeszcze potrzebne do podpięcia radyjka? :)

 

a główne pytanie, ktore chcialem zadac to ktore z tych 3 pozycji moglibyscie polecic ? Wszystkie 3 to używki w cenie ok 150 zł (nowki ok 300-400 zł)

 

 

Pioneer DEH 3300UB

 

Kenwood KDC 4051 UR

 

JVC KDR - 45

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne będziesz potrzebował przejściówkę kabli z kostki nissana na iso i drugą z iso na kostkę producenta radia chyba że są od razu z nissana na pionieer / kenwood czy jvc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

podbije

 

zakupiony kewood , podlaczenie wyszło ok, wszystko działa, musze tylko dokupić przejściowke do anteny bo przeoczylem ten problem wczesniej

 

tylko jest jedno 'ale'

 

radio nie chce 'dobic' do konca kieszeni, tzn nieco wystaje, ok 1.5 cm

 

problem ejst taki że radio nei chce wejsc dalej przez kable z tyłu radyjka, które dobijają do takiej jakby metalowej keiszeni, ktora została tam po wyjeciu oryginalnego radyjka

 

ktos mial podobny problem? czy po prostu wystarczy wykrecic ta blaszana kieszen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykręcisz blaszaną kieszeń to radio nie będzie miało się czego trzymać, będzie wisiało na ramce która się połamie. Musisz te przewody po prostu tam upchnąć, nie jest to rzeczywiście łatwe ale się da. Wsuwasz radio trochę, na tyle żeby jeszcze zmieściła Ci się do tej dziury ręka i upychasz przewody pod radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podłączyłeś tubę pod radio ? albo przejściówkę prosta kupiłeś, to są przyczyny wystającego radia, miałem to samo, kable audio do tuby blokowały, więc zdemontowałem ta kieszeń i teraz jest ok, od pół roku nic się nie urwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nic nie podlaczalem

 

przejsciowke kupilem taką :

 

p1010212iq6.jpg

 

Brakuje jakies 1,5cm do 'wepchneicia radia' do konca

 

w zasadzie to mialem etz problem z ta metalowa 'polkieszenia' w ktore wchodzi nwoe radio bo nie bardzo wiedzialem jak ja umeiscic , wiec po prostu jest wepchnieta w to miejsce tak zeby potem radio pasowalo do ramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...