Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pathfinder = Xterra


Gość DuzyMarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DuzyMarcin

Witam jak w tytule czy to te same auta pod względem konstrukcyjnym mam ochotę na Xterre i tylko z 4.0 L V6 .Czy są jakieś różnice między tymi autami oprucz stylistycznych.



Czy ktoś żyje na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt widocznie nie jest w stanie ocenić tych dwóch pojazdów jak dla mnie Xterra to zupełnie inne autko. Jest zdecydowanie mniejszy. Zresztą zauważ że na rynku USA Pathfinder jest wielkościowo pomiędzy Xterrą a Armadą. Zainwestować w Xterrę warto ale jeśli możesz to bierz Patha z mechanikami nie będzie problemu a cześci na rynku więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Pathfinderze mam kawałek Xterry :) a mianowicie klamkę wewnetrzną od strony kierowcy. Poprzednim włascicielem auta była kobietka która strasznie zryła (zdarła) pierscionkami chrom na klamce wewnetrznej. Zakupiłem na allegro używkę, ale kiedy przesyłka dotarła zauważyłem że klamka ma ruchomą blokadkę drzwi czyli coś czego w Pacie nie ma. Postanowiłem ją jednak zamontować i okazuje się że pasuje idealnie a ruchoma blokadka w niczym nie przeszkadza (lata sobie luźno). :jump: To tak w ramach ciekowstki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DuzyMarcin

Path nie jest zły szkoda tylko że nie robią na nasz rynek z 4.0L V6 bo ten 2.5L dieselek troche mnie odpycha jedynego Patha z takim silnikiem znalazłem na aalledrogo trochę ponad 40000 pln a xterre w lepszym roczniku kupię za dobre 5000 pln mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie duże rozbieżności w cenie tego modelu. Przed zakupem zamów sobie raport Carfax'u I sprawdź go po "akcjach serwisowych" w jakimś serwisie :nissan2:  co by nie było niespodzianki że przed przyjazdem do Polski miał w US szkodę całkowitą. A co do diselka :thumbsup: 2,5L to spoko daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wczoraj z nad morza, w sumie zrobiłem 1400km. Path spisał się na medal. Zmęczenia po wczorajszych korkach i 11 godzinach jazdy nie odczuwałem. 2.5l Dieselek z AT spisywał się dzielnie, fakt czasami brakowało ale jazda w okolicach 110-120km/h była bardzo przyjemna. Spalanie w okolicach 9-10l wg komputera pokładowego. Uważam że zakup był strzałem w 10.

 

Co do Xterry. Mam jeszcze Chryslera Pacific'e kupionego w USA, nie oszczędzaj na zdobyciu informacji na temat autka z USA które chcesz kupić. Pełny raport Carfaxu to podstawa bo większość samochodów została przywieziona z USA wraz z certyfikatem zniszczenia a po naprawie wprowadzona została do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...