Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gość piotr26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Moj problem to skszynia w p10tsce 1.6 benzynka otóz pszedwczoraj jadąc na 3 biegu poczułem na skszyni lekkie drganie drążka zmiany biegów jednak po zmianie na 4 bieg drgania ustały . Problem zaczoł sie podczas proby ruszania z pod światał .wyspszeglenie - próba wrzucenia 1go biegu  a tu NIEMA 2 również  Brak zupełnie jak by ich nie było drążek wogóle nie wskakuje na lewą strone jakby coś zblokowało oba te biegi. Moje pytanie , czy ktoś kiedy kolwiem miał do czynienia z taką usterką a jeśli tak prosze o jaką kolwiek pomoc lub naprowadzenie na mniwe na problem lub podobny temat. Dodam ze 3,4,5 wteczny chodz płynnie i auto jedzie . pozdrawiam PIOTR.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno dziś postaram sie to sprawdzić chodż niepokoją mnie te drgania drążka zanim to sie stało :/ wolał bym niewielka usterke niz żebym musiał wyciagac skszynie  itp . a wszyscywiedzaże czesci do naszych nissanków tanie nie sa  :( chodżw przypadku p10tki to juz w sumie staruszek . oby to było coś niegroźnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...