Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problemy z radiem


Gość kris23

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry chciałem zapytać. Od pewnego czasu moje radio w Nissanie Almera Tino fabrycznie motowane przestało działać. Otwarzacz CD działa ale radio nie odnajduje fal. Czasem jak dłużej pochodzi płyta to radio się włacza i działa jakieś dwa dni. Czy ktoś miał podobny problem? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego kolegę na forum.

Nie myśl sobie, że to w złych intencjach, ale najpierw powinieneś zapoznać się troszkę z regulaminem forum, oraz z takim tematem http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/88261-dlaczego-warto-uzupelnic-profil/

Nie chcę być tu uszczypliwy, ale mamy w Tino dwa rodzaje odtwarzaczy, jak i radia /czasami i DVD/ - wszystko zależy od rocznika i nie tylko..

A i fotka by się przydała /konsoli-radia-panelu/, to na 100% nikt z forumowiczów dających Ci odpowiedź się nie pomyli i da jakieś naprowadzenia co do usterki.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba byś musiał oddać panel radia do jakiegoś elektronika. Najprawdopodobniej "zimne luty", bo jak sam zauważyłeś, gdy gra CD to po pewnym czasie radio może się załączyć. Czyli dostaje temperaturę "luty" się rozszerzają i w tedy jest przewodność na stykach.

Apropo - Nie ma to co wiem Tinki z silnikiem 1,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...