Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera 1.5 tekena


Gość mmunio3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem almery 2003 r 1.5 tekena auto szwankowo stracilo na mocy i czasem byl problem z odpalaniem jeden przypadek to pilot calkowicie wysiadl i brak zaplonu po przekreciu kluczyka tak samo nie dalo sie zamknac ani otworzyc drzwi pilotem . Odlaczylem klame od akumulatora i poszlo ale przytrafilo sie to kilka razy wiec oddalem auto do warsztatu porobili diagnostyki i i posprawdzali twierdzac ze to przez modul zaplonu "ignition switch set" zostal wiemieniony oraz swiece auto oddali speawne dziala jak nalezy teierdzac ze wszystko ok a tu skuta.li mi radio pojawia sie please wait i za okolo 30 sekund jest secure. I nic nie mozna zrobic ani wpisac zadnego kodu wrocilem do warsztatu i twierdza ze nic nie moga pieadzic gdzyz musialo sie tak stac po wymianie tego modulu zaplonu. I odsylaja mnie do salonu nissana ze niby tam mi to musza zaprogramowac. Dzis juz za pozno na serwis nissana ale tak z ciekawosci to jest ich wina czy to normalne po wymianie tego modulu zaplonu @ignition switch set" ???? dodam ze mieszkam za granica i calosc kosztowala 490 euro duagnostyka komputerowa wymiana swiec jak i tej czesci.

 

Zrobili mnie w bambuko z tym ze to nie ich wina ? Czy maja racje ze to musialo sie stac ??

 

Pozdrawiam

 

Tutaj link do zdjec radia

 

https://picasaweb.google.com/112536076313214393782/Radio?authkey=Gv1sRgCK7GlIC-37Py2wE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...