Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

alufelgi


Gość szczur87

Rekomendowane odpowiedzi

cześć mam pytanie miałem auto z rozstawem 4x100 i zostały mi alufelgi toora 16 7,5 cala

 

idzie w jakiś sposób włożyć je do almery n16 4x114,3 czy nie warto się w to bawić sprzedać je i kupić pod almere.

 

(szkoda mi tych felg bo są ładne i proste.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedać i kupić nowe, nie ma możliwości założenia tak jak napisałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

 cześć. Wiecie jaki jest rozstaw srób w primera p11, 97r. I jakiego rozmiaru felgi i opony dokładnie będą pasować. Bo planuje założyć 16'' ale nie wiem jakie to powinny być parametry żeby nic o nadkola nie opierała przy skrętach ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x114,4 ET45 więc coś około tego i otwór centrujący 66,1mm jak dobrze pamiętam

 

a opony 205/50 lub 205/55

 

i jeszcze ten temat polecam: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/23284-primera-p11-na-17-felach/ strony 7 i 8 Cię powinny zainteresować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

sprzedać i kupić nowe, nie ma możliwości założenia tak jak napisałeś 

 

Ta wiem ze stare ale kolega jest w duzym bledzie.

 

Mozna kupic dystanse zmieniajace rozstaw jest to 100% bezpieczne robi sie to pod auto zreszta na allegro do nissanow takie cos jest.

Tylko koszt hmm powiem tak alusy musza byc warte bo taka impreska na 4 kola kosztuje okolo 500zł. Albo wziasc zmienic piasty :D Tez sie da przytym trzeba by nowe lozyska itp ale wszystko da sie ogarnac. Kolega w 100nx'e ma piasty z n16 i to smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GHOST666RIDER jasne, ze się wszytko da, pewnie można zrobić jak piszesz ale po co?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no napisalem ze wszystko kwestia jakie masz kola. Bo jak masz cos z seri JDM albo Cult lub German wartego bez opon po 3tysie albo i wiecej to i warto te 500 wsadzic by miec opcie montazowa. Wiesz znam takich wariatow. Lecz jesli tyczy sie to felg z oponami wartych do tysia lepiej je zmienic.

Kwestia co kto poco i naco:D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...