Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PROBLEM Z RADIEM FABRYCZNYM CD OD NISSANA ALMERY, BARDZO PILNE!!! PROSZE O KONTAKT JAK NAJSZYBSZY...


Gość kwiatekshow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatekshow

Witam, mam problem z radiem cd, wiec tak: gdy wkladam do radia nagraną płytkę CD to w radiu po 2 piosenkach wyskakuje błąd (tzw ERROR), i juz plyta nie chce odpalic i tak jest z kazda plyta ktora sobie nagralem, a najlepsze jest to ze jak biore plyte z gazety to mi dziala i nie ma zadnego problemu, prosze o jakas pomoc co z tym fantem zrobic...



Jest to NISSAN ALMERA Z ROKU 2002, RADIO ORYGINALNE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie nagrywasz czasem z przyspieszonym czasem nagrywania ?

Może zmień program.

Starsze radia mają problem z czytaniem źle nagranych płyt, sam to przerabiałem gdy ulubiona muza nie płynęła z głośników.

Spróbuj nagrać na zwykłej CD najmniejszą prędkością.

 

OT - zmień opis posta bo nic z niego nie wynika a mod nie śpi i czuwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek9108

Mam to samo... Albo trzeba kilka razy włożyć w zmieniarkę bo albo nie chce grać, albo przerywa.

Musisz kombinować z prędkością zapisu i pamiętać by zakończyć sesję. Piosenki pobieraj najlepiej o szybkości transmisji bitów: 128kb/s (sprawdzisz parametr najeżdżając myszką na ikonkę). Poza tym na płytach Platinuma w ogóle nie gra, nie ważne jak kombinuję nie chcą startować, albo się zacinają. Przerzuciłem się na TDK, nagrywam ze średnią prędkością zapisu, piosenki w transmisji 128kb i problem mi zniknął. No chyba że wrzucam na płytkę więcej jak 15 piosenek... Świruje i przerywa;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kwiatekshow

Mam to samo... Albo trzeba kilka razy włożyć w zmieniarkę bo albo nie chce grać, albo przerywa.

Musisz kombinować z prędkością zapisu i pamiętać by zakończyć sesję. Piosenki pobieraj najlepiej o szybkości transmisji bitów: 128kb/s (sprawdzisz parametr najeżdżając myszką na ikonkę). Poza tym na płytach Platinuma w ogóle nie gra, nie ważne jak kombinuję nie chcą startować, albo się zacinają. Przerzuciłem się na TDK, nagrywam ze średnią prędkością zapisu, piosenki w transmisji 128kb i problem mi zniknął. No chyba że wrzucam na płytkę więcej jak 15 piosenek... Świruje i przerywa;/

 

Mam to samo... Albo trzeba kilka razy włożyć w zmieniarkę bo albo nie chce grać, albo przerywa.

Musisz kombinować z prędkością zapisu i pamiętać by zakończyć sesję. Piosenki pobieraj najlepiej o szybkości transmisji bitów: 128kb/s (sprawdzisz parametr najeżdżając myszką na ikonkę). Poza tym na płytach Platinuma w ogóle nie gra, nie ważne jak kombinuję nie chcą startować, albo się zacinają. Przerzuciłem się na TDK, nagrywam ze średnią prędkością zapisu, piosenki w transmisji 128kb i problem mi zniknął. No chyba że wrzucam na płytkę więcej jak 15 piosenek... Świruje i przerywa;/

 

 

 

 

To od ilosci piosenek tez moze zalezec? dzis sprobuje nagrac z najnizsza predkoscia i wtedy napisze co i jak... 

 

a nie nagrywasz czasem z przyspieszonym czasem nagrywania ?

Może zmień program.

Starsze radia mają problem z czytaniem źle nagranych płyt, sam to przerabiałem gdy ulubiona muza nie płynęła z głośników.

Spróbuj nagrać na zwykłej CD najmniejszą prędkością.

 

OT - zmień opis posta bo nic z niego nie wynika a mod nie śpi i czuwa ;)

 

 

 

 

nagrywalem z automatyczna predkoscia jak sie nie myle 48x bylo wiec mozliwe ze dlatego nie odpala, bo patrzylem w drugim aucie w mondeo 2006 rocznik i wszystko fajnie dziala, dzis sprobuje wypalic z najmniejsza predkoscia i zobaczymy czy cos to pomoze...

 

I jednak nic nie dalo nagranie plyty z wolniejsza predkoscia, nadal wyskakuje error CD, wiec co to moze byc za problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być brudny laser w radiu. Jeśli nie chcesz rozkręcać radia to możesz kupić taką płytę CD czyszczącą w markecie za ok. 20 zł. Ona ma wbudowane na powierzchni włoski które myją laser i do kompletu jest płyn którym te włoski zwilżasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...