Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

relingi z halogenami do t30


karibox1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy da się zamontować relingi z halogenami do t30, który ma zwykłe? Chodzi o model po liftingu z 2006 r. W poprzednich postach ktoś podjął temat ale do t31 i nic z tego nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kari - wszystko się da... ;) nie wiem czy będą potrzebne większe przeróbki ale po zdjęciu "naszych" relingów powinno pasować w ori mocowania. Pozostaje kwestia ekonomii - 1400zł to trochę sporo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto mi chodziło czy pasują w otwory i profile dachu. Cena jest zatrważająca (średni 1000) ale widziałem już zakończoną licytacje za 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ajm najnty najn persent siur", że do tych relingów specjalnie dachu w Xie nie zmieniali ;)

Jak znajdziesz za 120 to bierz hurtem ;) - dla mnie też ;) Nawet przyjadę i Ci założę :D - mam już wprawę w wyciąganiu podsufitki jak by co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montować to my raczej sami. No chyba, że weźmiesz ze sobą ukraińską pomoc :}}}}

to była jedna aukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no baa....

moja sunia uwielbia jeździć Xem ;) 

e01w.jpg
 
dam wcześniej znać to rozpalisz grila - świetnie się sprawdza przy pilnowaniu padliny  :whistle:
w5qs.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda myślałem o homosapiens ale byłaby dobra do towarzystwa mojego wolfa (zdjęcia potem jak pójdę pracować na piętrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...