Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poszukuję dokumentacji serwisowej lub katalogu części


Lesiu QQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję dokumentacji serwisowej lub katalogu części do QQ po FL. Zależy mi na tym żeby było widać w takiej dokumentacji jakie części są ze sobą połączone i jak to wygląda w szczegółach.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. O coś takiego mi właśnie chodziło. Jeden problem jest tylko w tym że nie ma tam QQ po FL. Jeżeli ktoś ma coś takiego ale bardziej aktualnego to w dalszym ciągu poszukuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam iż po FL, też będzie. Samochody po FL wychodziły od danego m-ca i roku a i w katalogu zaznaczasz m-c i rok, więc powinno być to uwzględnione.

U mnie Tino ma uwzględnione, a dodam iż FL był na przełomie jednego roku. W grę wchodzi zaznaczenie dokładngo miesiąca i roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam iż po FL, też będzie. Samochody po FL wychodziły od danego m-ca i roku a i w katalogu zaznaczasz m-c i rok, więc powinno być to uwzględnione.

U mnie Tino ma uwzględnione, a dodam iż FL był na przełomie jednego roku. W grę wchodzi zaznaczenie dokładngo miesiąca i roku.

Wszystko się zgada ale w tym materiale co podał kolega jest tylko do rocznika 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...