Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Renowacja bębnów hamulcowych - fotorelacja


g.a.polak

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja na rozwiązaniem przedstawionym tutaj: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/86212-patent-na/?do=findComment&comment=940623

 

 

O jasna d*pa :)
z tym kartonikiem to super pomysł
aż chce się odkręcic i zrobić :)



swoją droga na moje pordzewiałe bedny przed 3 laty użyłem szczotki drucianej i czarnego Hammerite matowego :)
trzyma do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie mierzyłem, choć suwmiarka i cyrkiel załatwiłyby sprawę.Dociskając środek kartki brystolu do powierzchni czołowej przybrudzonej rury piasty odznaczyłem pierwszy,mniejszy wymiar. Wyciąłem nożyczkami ciasno spasowane koło odpowiadające jej zewnętrznej średnicy. Nałożyłem brystol na piastę i ponownie docisnąłem tym razem do powierzchni bębna.Część "robocza" stykająca się bezpośrednio z alufelgą wystaje kilka mm na zewnątrz a jej brzegi tworzą ostry rant, który "narysował" na kartonie drugą potrzebną średnicę. Potem ponownie użyłem nożyczek  :) Krążek przylegał idealnie i podczas malowanie nie trzeba go mocować.

W zasadzie można by skorzystać z jakiegoś bardziej żywego koloru (np zielony lub czerwony) i wykonać w ten sposób zabawny tuning, ale nic straconego - zawsze można załatwić to następnym razem   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś nad rzęsami z kartonu!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzęsy można kupić gotowe z plastiku. Widziałem niedawno zainstalowane na maździe premacy, którą notabene kierował facet. Przy wyłupiastych i skośnych oczkach Note będą wyglądały jeszcze seksowniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...