Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oparcie fotela kierowcy


greyowl

Rekomendowane odpowiedzi

Z prawej strony oparcia fotela "poszła" gąbka. Ww jednym wystaje jakiś kawałek szkieletu oparcia. Da się go wyczuć pod tapicerką. W tym miejscu już da się zauważyć że zaczyna się przecierać tapicerka. Czy da się samemu wymienić wkład gąbkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo jeszcze na gwarancji.Wymienili mi oparcie ,całe.

W serwisie próbowali naprawiać,ale po naprawie poszycie wisiało jak mokra szmata.Jeżeli nie masz gwarancji to uderz do jakiegoś tapicera samochodowego,mają swoje sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując używkę,musisz być pewien że to ten sam model tapicerki,no i zostaje złom.Naprawiajac u tapicera musisz mieć jego gwarancję,bo skoro się tym zajmuje to się na tym zna i nie zostaje Ci złom.Ja bym wybrał tapicera,oczywiście jeżeli zagwarantuje że bedzie jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując używkę,musisz być pewien że to ten sam model tapicerki,no i zostaje złom.Naprawiajac u tapicera musisz mieć jego gwarancję,bo skoro się tym zajmuje to się na tym zna i nie zostaje Ci złom.Ja bym wybrał tapicera,oczywiście jeżeli zagwarantuje że bedzie jak dawniej.

A widzisz ja bym wybrał używkę i patrzę na to ile zrobiłem już kilometrów i z tapicerką u mnie nic się nie dzieje. Może poprostu jakaś wada fotela była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też była wada,zbyt cienka gąbka w oparciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...