Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio kaseciak i górny schowek.


mav2002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeszcze raz. Szukałem po forum odpowiedzi, ale dalej nie wiem, więc mam jeszcze takie dwa pytanka:

 

1. Czy radio kaseciak ma kod ? Chcę odłączyć aku i się martwię co potem, bo w papierach od auta nic takiego nie znalazłem.

 

2. Górny schowek ten taki czarny po środku otwierany do góry; u mnie jest chyba jakiś wybrakowany bo po podniesieniu go do góry praktycznie od razu można go całkiem wyciągnąć, czy on sam powinien się trzymać w pozycji otwartej ? Czy tam powinna byc jakaś sprężynka ? W ogóle po lewej i prawej stronie nie ma u mnie sworzni, a widać że chyba powinny być. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem swoje pytanie, jak nie, to chyba będę musiał kogoś zaczepić na ulicy i poprosić żebym mógł sobie to zobaczyć.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :D



Bardzo dziękuję wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi, nareszcie wszystko wiem, forum jest super ! Jestem bardzo zadowolony z tego forum, można się dużo nowego dowiedzieć...

Powiem tak;

jestem na innym forum powiązanym z motocyklami i jak bym tam zadał podobne pytanie, to do tej pory miał bym już kilkanaście odpowiedzi... Widzę że faktycznie trzeba kogoś na mieście łapać, albo poszukac jakiejś Tinki w komisie, bo tu raczej lipa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się nie przywitałeś a już obrażasz? może motocykliści mają więcej czasu albo gniją przy kompie cały dzień  :whistle: znam paru to faktycznie nic do roboty nie mają.

Klapkę masz urwaną, sprężynka może gdzieś fruwać pod deską albo przepadła przy odkurzaniu auta można sobie naprawiać różnymi metodami ja zrobiłem to w sposób chyba pancerny opis i chyba fotki powinny być gdzieś tutaj na forum użyj szukajki. Natomiast radio ma kod powinien być w dokumentacji na ostatniej stronie mała naklejeczka ale nie wiem co trzeba zrobić aby musiało się go użyć chyba przenieść do innego auta bo ja moje demontowałem wielokrotnie/akumulatora nie było w aucie parę dni i startuje bez problemu, jedynie traci zapisane stacje w pamięci. Radio jest chyba sprzężone z immobiliserem i się rozpoznają bez kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru obrażać, sam sobie luknij na burgmania.net co tu gadać, społeczność jest na prawdę jak rodzina.

Dzięki oczywiście za garść informacji, nawet nie miałem pojęcia o jakiejś sprężynce, czy to znaczy że jak się podniesie ten schowek to się sam niby trzyma w pozycji otwartej, czy jak ? A jeśli tak, to jak go potem się zamyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...