Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai - Felgi Oryginał


fan_japan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Nadszedł czas na zakup felg stalowych na zimę, chciałem zapytać posiadaczy orginalnych felg nissana - > czy one mają jakieś charakterystyczne grawery w postaci loga nissana na rancie, czy cos podobnego, bo wiadomo, ze nissan ich nie produkuje, ale chce wiedziec co charakteryzuje dana felge ze wiadomo ze to orginal.

 

Pozdrawiam

FAN_JAPAN

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Nadszedł czas na zakup felg stalowych na zimę, chciałem zapytać posiadaczy orginalnych felg nissana - > czy one mają jakieś charakterystyczne grawery w postaci loga nissana na rancie, czy cos podobnego, bo wiadomo, ze nissan ich nie produkuje, ale chce wiedziec co charakteryzuje dana felge ze wiadomo ze to orginal.

 

Pozdrawiam

FAN_JAPAN

Witam, loga nie mają, mają od zewnętrznej strony felgi mniej więcej na wysokości tak jak wentyl napis Nissan i nr katalogowy oraz rozmiar, na środku felgi "pod oponą" przynajmniej na moich bity jest napis England i jakieś cyferki.

Pozdrawiam

Edytowane przez krzycho59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Nadszedł czas na zakup felg stalowych na zimę, chciałem zapytać posiadaczy orginalnych felg nissana - > czy one mają jakieś charakterystyczne grawery w postaci loga nissana na rancie, czy cos podobnego, bo wiadomo, ze nissan ich nie produkuje, ale chce wiedziec co charakteryzuje dana felge ze wiadomo ze to orginal.

 

Pozdrawiam

FAN_JAPAN

 

Właśnie kupiłem felgi stalowe do swojego QQ i napewno jak jesteś w temacie to wiesz że producetów (dystrybutorów) felg jest sporo.

Z felg którymi warto się przyjżeć bliżej to felgi z firm KFZ i Magnetto Wheels. Pierwsze z nich to produkt niemiecki, a drugie to felgi francuskie produkowane dla Renault. Dowiadywałem się w kilku miejscach i twierdzą żę Nissan sprzedaje felgi Magnetto pod swoim logo. 

Cena peirwszych i drugich porównywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob ma te KFZty w sumie jakos zawsze chcialem miec orginalnego z logotypem marki, wiem ze to i tak jest duzo podwykonawcow i te felgi nie sa produkowane przez nissana. Patrzac na Alledrogo tylko jedna aukcje zlapalem gdzie sprzedajacy twierdzi ze orginalne. Z tym orginalne to tez trzeba uzawaz. Duzo pisze orginalne bo pasuja do QQ.

 

Zobacze jeszcze w aso z ciekawosci po ile maja stalowki oni powinni miec orginalne, czasami aso potrafi zszokowac cenami na plus.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zdecydowałem się już na 99% na te felgi z tego sklepu :

http://www.netcar.pl/felgi/stalowe/kfz+7855+6+5j+x+16+5+114+3+66+et+40,,0,5-0,115546672,szi.html

 

Tylko nie wiem czy pytać o nakrętki czy te moje z 18-tek będą pasowały

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy pytać o nakrętki czy te moje z 18-tek będą pasowały

Pzdr

 

Podjedź lub zadzwoń do seriwsu i Ci powiedzą. Nakrętki które mamy w felgach aluminiowych są zamknięte (kołpakowe) a do felg stalowych dostałem oryginalne nakrętki otwarte.  Podobno tak to ma wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajna wiadomosc z tym ze jedne sruby pasuj do stalowek, czy one po tych naszych zimach nie wygladaja jak... ?? Do uzytkownikow ktorzy maja innych firm felgi czy rowniez pasuja sruby od felg 18" iwayowych/360??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was myslal moze nad zimowkami 17 alu?

Dostałem takie przy zakupie qq w komplecie. Wyglądają i zachowują się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy negocjacjach dążyłem, żeby mi w ogóle dali zimówki, nawet na stalowych, a tu sprzedawca zaproponował mi na zachętę na alusach 17". Nie odmówiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie trafiles na chojnego sprzedawce,ja sporo wynegocjowalem jednak zimowek nie dało rady,mam wiecej rabatu w gotówce,coz trudno,jakie masz opony zim zalozone na tych felgach?



Gdybys ktos z Was mial na sprzedaz nowe oryg.17 to chętnie kupie taki zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie trafiles na chojnego sprzedawce,ja sporo wynegocjowalem jednak zimowek nie dało rady,mam wiecej rabatu w gotówce,coz trudno,jakie masz opony zim zalozone na tych felgach?

 

Gdybys ktos z Was mial na sprzedaz nowe oryg.17 to chętnie kupie taki zestaw

Widziałem na forum w mini giełdzie - odsyłam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze strona w archiwum po drugie ja szukam nissanowskich oryg jeden wzór mnie interesuje piecioramienne podwojne a te sa jakies K-K,dziekuje jednak za fatyge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

po pierwsze strona w archiwum po drugie ja szukam nissanowskich oryg jeden wzór mnie interesuje piecioramienne podwojne a te sa jakies K-K,dziekuje jednak za fatyge

na lato kupiłem 18 stki więc jedne 17 stki mam do sprzedania:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/92241-s-felgi-aluminiowe-nissan-qashqai-17-cali-oryginał/

 

lub drugie model piećioramienne podójne - na nich mam jeszcze założone opony letnie ale moge zdjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...