Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

spryskiwacze+dystanse głośników t30


karibox1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje miejsca gdzie można kupić dystanse do głośników. Wiem, że na alle są do nissana kilka rodzajów ale żaden do xa. Sprzedawca niby producent twierdzi, że nie wie czy któreś będą pasowały, choć podejrzewam, że od navary podejdą ale nie wiem na 100%. Pomoże ktoś? Sam dorobiłem niedawno na oryginalnych głośnikach ale to nie do końca pasuje, trochę brzęczy o boczek drzwi i za dużo roboty. Poza tym nie widzę na allegro końcówek sprysków szyby. Czy ktoś ma jeden sprawny na sprzedaż za nieduże pieniążki?

post-58920-0-17062200-1378636391_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sprawdzi tutaj może coś pomoże http://www.runboard.com/baustralianxtrail.f23.t126997

dziękuję tak właśnie zrobiłem głośniki na zdjęciu ale brzęczą wtedy od boczek. Mają pełno takich na allegro z mdf i płytkich takich co chcę ale nie wiem który do x. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję tak właśnie zrobiłem głośniki na zdjęciu ale brzęczą wtedy od boczek. Mają pełno takich na allegro z mdf i płytkich takich co chcę ale nie wiem który do x. Pozdr

 

To może masz po prostu za duże głośniki i "pierdzą" ci na tapicerce. Miałem tak kiedyś w Civicu jak zainstalowałem w fabryczne miejsca woofery Sony. Podkleić gąbką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi, że robią się wtedy za bardzo wystające. Bo wtedy do standardowej odległości dochodzi jeszcze rondo, że tak powiem głośnika. A te dystanse z allegro są chyba dość chude (płytkie). Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj dystansów uniwersalnych. W sieci są sklepy oferujące tego typu rzeczy (nie tylko allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...