Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ Tekna 2008 MP3


tfp

Rekomendowane odpowiedzi

nie masz w schowku między siedzeniami (ten zamykany podłokietnik) wejścia usb? ew. czytnika cd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób najlepiej odbierać MP3 w modelu Tekna 2008? Auto posiada tylko Bluetooth. Zainwestować w emulator zmieniarki czy w transmiter?

Ten temat już był, przeszukaj na forum. "Przerabiałem" ten problem i - transmiter całkowicie odradzam. Emulator miałem zainstalowany, kiedy go kupowałem w ASO była relatywnnie bardzo drogi. Jego wada to znacznie niższy poziom sygnału, radio trzeba podkrecać. Najlepiej jest kupić używane w wersji z MP3 lub jakies inne 2-din.

Powodzenia

Ryszard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już był, przeszukaj na forum. "Przerabiałem" ten problem i - transmiter całkowicie odradzam. Emulator miałem zainstalowany, kiedy go kupowałem w ASO była relatywnnie bardzo drogi. Jego wada to znacznie niższy poziom sygnału, radio trzeba podkrecać. Najlepiej jest kupić używane w wersji z MP3 lub jakies inne 2-din.

Powodzenia

Ryszard

Właśnie już kiedyś czytałem ten temat, ale jakoś nie doszukałem się wniosków reasumujących, więc znów pytam. Czyli jednak najlepiej zainwestować w "nowe" używane z MP3?

Transmiter jakoś nie działa w QQ, czy w ogóle jest słaby. Jakiś czas temu czytałem o transmiterach i chwalili je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...