Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ Acenta vs. QQ Tekna zasadnicze różnice


tfp

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są podstaowe różnice między QQ Acenta a QQ Tekna? Z przedstawionego opisu dwóch specjalistów podało jako opisywane auto różne modele, a obaj są jakoby fachowcami w swej dziedzinie, i obaj zajmują się Nissanem i samochodami. Jeden jest z Nissana, drugi ewidencjonuje pojazdy. Być może opisujący nie dokładnie przedstawił szczegóły :)

Ale tak dla laika, jakie są podstawowe różnice między tymi pojazdami, które pozwolą je odróżnić na pierwszy, czy drugi rzut oka? Czy też opisując je, co będzie je odróżniało od siebie, co nawet z opisu będzie charakterystyczne?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale nie bardzo wiem jak Ci pomóc ponieważ takie informacje są dostępne w salonach jak i na stronach internetu Nissana Polska i nie potrzebni są specjaliści.

Jeśli chcesz rozróżnić te modele jako laik to Accenta jest bez relingów z dachem blaszanym na kołach 17" a Tekna ma dach szklany i relingi a koła 18"



Bez urazy ale nie bardzo wiem jak Ci pomóc ponieważ takie informacje są dostępne w salonach jak i na stronach internetu Nissana Polska i nie potrzebni są specjaliści.

Jeśli chcesz rozróżnić te modele jako laik to Accenta jest bez relingów z dachem blaszanym na kołach 17" a Tekna ma dach szklany i relingi a koła 18"

Po napisaniu tego posta przeczytałem pozostałe napisane przez Ciebie tematy ... potraktuj tą odpowiedż jako nie byłą ! ,,, i uzupełnij swój profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma relingów, a ma inteligentny kluczyk. Pracownik Nissana, i inni w większości, twierdzą, że to ma być Tekna, a Pan od ewidencji twierdzi, że to Acenta.

 

Nie ma relingów - więc Acenta

Ma inteligentny kluczyk - więc Tekna

 

I co teraz?

 

Może to jakaś chybryda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś czytałem na forum to Tekna dopiero od 2009 miała relingi, ale nie wiem czy to prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może to jakaś chybryda :)

 

 

1. Hybryda

2. na róznych rynkach rózne byly opcje - w jednym linku jest QQ+2 a to ciut co innego niz QQ a w drugim patrz pkt3

3. dziennikarze czesto pisza jedno, a wrzucaja fotki czego innego - czytelnikowi to i tak nie zrobi róznicy, a da pogląd ogólny a o to glownie chodzi by ewentualnie zachecic do modelu, zaprezentowac model  -> nie opcje wyposazenia

4. Na wszystkie Twoje pytania zadane w kilku wątkach napisanych pewnie pod wplywem emocji po zakupie  [?  :)]  odpowiedzi sa na forum -> polecam opcję szukaj - pomoze to wszystkim przy szukaniu w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...