Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio - działa ale


wojciechu11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak mozna przerobić okablowanie radia, żeby mozna je było włączyc bez konieczności wkladania kluczyka do stacyjki ? Może ktos cwiczył taki układ. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak mozna przerobić okablowanie radia, żeby mozna je było włączyc bez konieczności wkladania kluczyka do stacyjki ? Może ktos cwiczył taki układ. Pozdrawiam

Jak masz samochód na gwarancji to raczej nic nie przerabiaj. Jesli nie to radze pojechac do elektryka. Trzeba zrobic obejscie bo fabrycznie dopływ prądu odcina stacyjka. Trzeba też zainstalować nowy bezpiecznik na obejsciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że wtedy za każym razem będziesz musiał włączać i wyłączać radio ręcznie, co może być kłopotliwe. O ewentualnym rozładowaniu akumulatora nie wspomnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Używał ktoś z Was już odbioru cyfrowego w J11? Tzw. DAB?

W woj.Śląskim jest już kilka stacji które można odbierać i odbiór jest super!Tak samo balans w stereo pięknie chodzi :D

Spróbujcie ,może u Was też już można łapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego radia DAB osobiście bardzo się cieszę (np. radio Katowice nadaje), głównie ze względu na to, że tak jak z telewizją - za 5 lat będzie pełne pokrycie nadajnikami cyfrowymi. Oczywiście - tu już nie tak jak z telewizją - nikt nie będzie wyłączał nadawania analogowego i będzie ono równoległe, ale... ja im tam nie wierzę. Po drugie w aktualnym samochodzie w mojej ocenie mam walnięty wzmacniacz (wzmacniacz jest zabudowany w stopce anteny - więc elektronika jest narażona na wilgoć itp) i radio mocno szumi - że odechciewa się słuchać.

Po drugie plusem jest także to, iż w nissanie jest DAB+, który jest kompatybilny z DAB [bez plusa] - zaś w drugą stronę już nie [odbiornik DAB nie odbierze audycji w DAB+] - a w Polsce emisja jest w łąsnie w systemie DAB+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...