Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Miejsce na gaśnicę


misiek_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

W jakim miejscu w Waszych autach trzymacie gaśnicę? Obecnie serwis zamontował mi gaśnicę przy siedzeniu pasażera, po jego lewej stronie wkręcając metodą "chałupniczą" 3 wkręty do wykładziny podłogi - gaśnica odpadła po niecałych 2 tygodniach :(

 

W poprzednim QQ gaśnicę trzymałem pod siedzeniem kierowcy - co też jest słabym rozwiązaniem ponieważ gaśnica turla się przy manewrowaniu i strasznie denerwuje.

 

Będę wdzięczny za dobre pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gaśnica zamontowana jest w bagażniku, we wnęce po lewej stronie po otwarciu klapy i nie przeszkadza wcale przy załadunku bagażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gaśnica zamontowana jest w bagażniku, we wnęce po lewej stronie po otwarciu klapy i nie przeszkadza wcale przy załadunku bagażu

To jedyne sensowne miejsce na gaśnicę.Trzeba tylko pamiętać , aby przy full zapakowaniu bagażnika nie zasłonić dostępu do jej szybkiego wyjęcia w razie potrzeby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gaśnica zamontowana jest w bagażniku, we wnęce po lewej stronie po otwarciu klapy i nie przeszkadza wcale przy załadunku bagażu

 

U mnie też jest zamontowana w tym miejscu i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tą gaśnicę macie na wieszaku zamocowaną ? U mnie jest elastycznie przypięta opaską gumowaną do boku w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując temat, znalazłem wg mnie rewelacyjne miejsce we wnęce pod schowkiem pasażera. Na końcu tapicerki jest pozioma "półka" do której przykręciłem uchwyt gasnicy.

Gaśnicy nie widać, pasażerowi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak Ci się trafi wysoki pasażer :) wyprostuje nogi i uruchomi zawór gaśnicy  :P

 

Ja swoją też mam w bagażniku po lewej stronie umocowaną opaską gumową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując temat, znalazłem wg mnie rewelacyjne miejsce we wnęce pod schowkiem pasażera. Na końcu tapicerki jest pozioma "półka" do której przykręciłem uchwyt gasnicy.

Gaśnicy nie widać, pasażerowi nie przeszkadza.

Czyli przypadkiem ukryłeś ją .

To umieść jeszcze odpowiednią informację ('drogowskaz") dla innych którzy ewentualnie zmuszeni byliby do korzystania z gaśnicy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...