Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Porządny podłokietnik


Gość bub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ma ktoś patent na montaz jakiegoś porządnego podłokietnika w K11? Może być od innego auta byle można było go zamontować po jakiś drobnych przeróbkach np. do boku oparcia fotela. Uniwersalne podłokietniki np. z Allegro odpadają - trzymałem kilka sztuk w ręce i sprawiają wrażenie jakby miały się rozlecieć już w rękach.

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z kauflandu za 30 zł juz rok narazie ok,micra to małe autko i mało jest tam odstępu na jakis bajerancki porządny podłokietnik,tak ze  z innego auta na pewno nic nie podejdzie tylko uniwersalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to gra warta swieczki? Piszesz że chcesz porządny i na bok oparcia. Więc musisz szukać np. od vanów, ale u siebie musisz rozebrać fotel i do głównego stelaża dospawać odpowiednie elementy. Więc to nie bedzie takie tanie, bo potrzebujesz również fotel od vana. Chyba że gdzieś podpatrzysz jak jest mocowany taki podłokietnik od wewnątrz. Ale bez rozbierania fotela, to Ci się nie uda i nikt Ci nie da za pewne rozbierać.

Co do podłokietników z Alle..., to zawsze możesz dodać swoje dodatkowe uformowane wzmacniające blachy. Micra ma na tyle fajnie, że ma dobrze wyprofilowany tunel. Więc wszystko da radę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak racja ale jak to będzie wygladało dziwnie,najlepiej dać pośrodku kupic universalny z lepszej półki i wstawić i gitara.

 

To też właśnie miałem na myśli w trzech ostatnich moich zdaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...