Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nismo GTI


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar niedługo kupic Nissana sunny gti z 93 roku. Jak z częściami do tego SR20DE silnika czy jest wielki problem dostać? Czy ktoś mógłby sie pochwalić swoimi doświadczeniami z tym modelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czesciami nie ma najmniejszego problemu, bo silnik jest b. popularny. Czesic jest od zajoba nawet w USA - tam NX2000 chociazby z takim jezdzi. Autko wymiata nawet w serii, dyma nawet Civica 5g VT-i ktory ponoc byl w '93 najszybszym GTI. Mlody i Sami wyczyniaja cuda w nich, a ja w swoim jestem zakochany :)

 

Jesli chcesz przeczytac test tego auta, a angielski nie jest Ci obcy to pisz na PW to ci przesle.

 

Cos jeszcze... Aha, nie dawaj tego autka nigdy do ASO na zadne naprawy/wymiany bo jest za dobre by je niszczyc - ja popelnilem ten blad :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja GTi jezdze od paru miesiecy, wczesniej Almera, jeszcze wczesniej Sunniacz - jak na razie nie wdzie zadnych problemow z czesciami - choc powaznych napraw nie dokonywalem;

 

jezeli kupisz dobrze - to pomimo swoich latek autko bedzie ci dlugo, dlugo sluzyc...

 

kupuj i witaj w klubie :-)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swojego jeszcze na drodze nie znalazlem 'bata'.

Silniczek lubi byc krecony na wyzsze obroty, ale przy delikatnej jezdzie to nawet przy 60 mozna mu piatke zapinac.

Ja po kupnie wymienilem swiece, filtry i olej. Jak Ci sie auto podoba - to na pewno bedziesz zadowolony.

 

Pozdrawiam

Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupic z niemiec, znalazłem takie: http://www.autoscout24.pl/home/index/detai...o=2000&zip=

 

i taki droższy http://www.autoscout24.pl/home/index/detai...o=2000&zip=

 

A może 1.6 SR co polecacie? bardziej

 

P.S. Nissan juz mam ale nie widzieliście jescze takiego:) Jak bede miał chwilke to zrobie zdjęcia i wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukal jeszcze innego... Generalnie musisz sukac auta non-tuning, najlepiej kompletna serie - w niemczech czesto takie sa. Bedziesz mial pewnosc, ze jezdzil nim ktos spokojny lub milosnik tego modelu (bo seria przeciez najlepiej wyglada ;)). Stuningowane auta czesto maja jakies mankamenty albo ciemna historie, ktora wychodzi czesto na miejscu. Innymi slowy, patrzac po ile chodza - szukaj takiego jak ten bialy po cenie tego drugiego. 2000Euro to uczciwa cena za zadbane GTI. Jesli od prywaciaza to za 1500Euro znajdziesz dobry egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że niektórzy mnie tu zakrzyczą, ale spytam przy okazji jak się taki GTI sprawuje na LPG??

 

Chetnie bym zrobił zmianę by mieć więcej koników, ale względy ekonomiczne nie pozwolą mi na Pb95, a napewno więcej bym miał koników i byłoby to odczuwalne w trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak znaleźć taki egzemplarz który nie był katowany oto jest pytanie, właśnie 2000 euro tyle maks mogę dać. ten biały to coś za tanio a szary - brzydki kolor moze macie jakiś znajomych co chca sprzedać 8). Musze do końca roku coś kupić[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tanio... To jest cena za 1.4 a nie GTI. Kiedys szukalem na mobile.de i po 1000Euro chodzily auta z jakimis uszkodzeniami elektryki, rdza na karoserii, zuzytym zawieszeniem. Na to ostatnie trzeba zwracac szczegolna uwage poniewaz niemcy wychodza z takiego zalozenia ze nie oplaca im sie wydawac 500Euro na zawias kiedy auto warte jest nieduzo wiecej. Rozgladne sie zaraz i jak cos ciekawego znajde to wkleje linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...