Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

radio minimalny pobór pradu


DINO

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuję radio do zamontowania, które ma bardzo mały pobór prądu, brak możliwości częstego ładowania AKU, dobrze by było też z CD lub USB, do tego dwa głośniki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do sprzedania cd/mp3 sony xplod cdx-gt210 z kostką,pół-kieszenią i panelem.. nie wiem jaki pobór prądu ma, ale na słabym aku zimą nie było problemów z rozładowywaniem. jak jesteś zainteresowany to pisz, a się dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o zakup radia, bo z tym nie ma problemu, tylko chodzi o to, że to radio będzie działać na AKU, bez stałego ładowania, może solar no i do tego będa tez inne odbiorniki podłączone pod to samo AKU, (światła, pompa itd) dlatego ważny jest pobór prądu, przez każde urządzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry aku żelowy lub inny o dużej pojemności, dobre naładowanie przed eksploatacją, oświetlenie LED, pompka o małej wydajności-przepływu /bo nie mówimy tutaj chyba o kąpaniu się/, solary są w modzie i nie są już takie drogie - i jest dużo używek. 

Zawsze jeszcze pozostaje Ci podjechanie swoim samochodem pod to AKU, i za pomocą przetwornicy 12-230V i prostownika impulsowego, raz podładować i dwa tygodnie wytrzymasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...