Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ Błędny wpis do dowodu, nie ten wariant samochodu


tfp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informację, co się stanie i jak można sprostować sytuację, gdy urzednicy wpiszą do dowodu rejestracyjnego Acenta, a w rzeczywistości jest to model Tekna?

Wszystko na to wskazuję, choćby z zasiągniętych tutaj informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej masz auto w wersji ACENTA PACK - w 2007 i 2008 auta były w wersjach visia, acenta, tekna, acenta pack i tekna pack. Acenta i tekna to odpowiednik dzisiejszej acenty, różniły się między sobą kolorem tapicerki (acenta czerwona, tekna czarna), wersje pack to odpowiedniki dzisiejszej tekny (i znowu różnił je tylko kolor tapicerki). Dlatego wpis acenta nie musi być błędny.

 

Jak wkleisz gdzieś zdjęcia swojego auta to powiem ci dokładnie jaką masz wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN podaje Tekan, kolejny pracownik podaje, że Tekna, tapicerka czarna - więc Tekna, aneks do ubezpieczenia pewnie będzie :)

Ponad to nie ma relingów, i kluczy inteligentny.

 

@Eksperci Każdy model uda się rozpoznać tylko na podstawie zdjęcia?

Edytowane przez tfp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy każdy ale jak zobaczę zdjęcie wnętrza i na zewnątrz to łatwiej będzie cokolwiek powiedzieć. Zdjęcia to jakiś problem?

Swoją drogą to z jakiego kraju pochodzi ten samochód?

Relingi były montowane od 2009 roku i to pewnie niekoniecznie od stycznia. Pierwsza wersja z relingami to była wersja lounge czy sound&style- nazwa zależna od rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, co się stanie i jak można sprostować

 stać to sie raczej nic nie stanie - co innego jak mnie kiedyś miła pani wpisała zamiast w primerze 1.6 K (czyli katalizator) 1.6 kombi i tak jeździłem do pierwszego przytomnego policjanta :) który z dowodem w reku "uparł się" że to nie ten samochód :). A ze reszta sie zgadzała pojechałem dalej a następnie zmieniono mi dowód.

 

Ja mam z 2007 Acenta - Tecka Pack - z polskiego salonu - i w tej opcji jest kluczyk inteligentny, navi, tapicerka skórzana i szklany dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród znajomych były przypadki, że Almera jeździła jako Primera, kilka przypadków było zmienionego numeru rejestracyjnego (zmieniona kolejność cyfr, lub pogubione), lub inne adresy zamieszkania (podobnie jak wyżej). Niby nic, ale kłopoty mogłby być z takich niuansów.

 

Kraj produkcji, to GB. Zdjęcia nie problem, troszkę czasu brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem czy każdy ale jak zobaczę zdjęcie wnętrza i na zewnątrz to łatwiej będzie cokolwiek powiedzieć. Zdjęcia to jakiś problem?

Swoją drogą to z jakiego kraju pochodzi ten samochód?

Relingi były montowane od 2009 roku i to pewnie niekoniecznie od stycznia. Pierwsza wersja z relingami to była wersja lounge czy sound&style- nazwa zależna od rynku.

witam ,czy mógłbym liczyć na rozkodowanie mojego QQ ,bo również błądzę (VIN SJNJCAJ10U6019466)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wpisali przypadkiem 5 miejsc a nie 7 - po prostu poszedłem do urzędu, powiedziałem że jest pomyłka w dowodzie i tyle, przysłali nowy dowód za parę tygodni. Nawet nic nie musiałem płacić, bo to się urząd pomylił nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,czy mógłbym liczyć na rozkodowanie mojego QQ ,bo również błądzę (VIN SJNJCAJ10U6019466)

Ale konkretnie w czym błądzisz? NAJEŻDŻAJĄC NA KODY(Spec code) MASZ DANE:KLIMA AUTO, WERSJA TEKNA TRIM FELGI 17" WERSJA NA FRANCJĘ? NAVI  SZKLANY DACH ITD. Masz na dole link jak najedziesz na kody masz info.

Podstawa to : .

Frame / Series JJ10E BODY 3ROW ENGINE K9K (K9K TYPE ENGINE) AREA EUC (EUROPE GROUP C) Production month 12.2008 DRIVE 2WD (2 WHEEL DRIVE) GRADE ACENTA (ACENTA TYPE) TRANS F6 (6 SPEED MANUAL TRANS) Interior color G Body color Z11 Spec code ACON4, CLASR, DWHLG, LMPF6, MIROL, NAVI2, REGEF, ROOF5, WHSTF

MARKA Nissan MODEL Qashqai+2 TYP Suv ROK PRODUKCJI 2009(DOKŁADNIE TO RACZEJ GRUDZIEŃ 2008) 

 

http://nissan-europe.epc-data.com/qashqai_2/jj10e/890-k9k/?frame_no=SJNJCAJ10U6019466

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...