Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] różne wymiary nagrzewnic ! pomocy


sedek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

dziisaj wyjąłem nagrzewnice z micry i myślałem , że z założeniem innej (z odzysku) nie będzie problemu.

 

A tu zonk,  moja jest z miedzi ma wymiary : długość x szerokość x wysokość 20 x 16 x 7,5 cm  oraz  króćce wodne proste.

Zakupiona natomiast ma wymiary: długość x szerokość x wysokość 18,5 x 19,5 x 4,5 cm  oraz  króćce wodne zakrzywione prawie pod kątem prostym !

 

Obudowa mojej nagrzewnicy  (a raczej miejsce,gdzie wchodzi nagrzewnica)  jest za  duża na te kupioną już nie mówiąc o zakrzywionych króćcach.

 

I jestem w ciemnej.... Auto stoi uziemione, a na alledrogo nie ma takiej nagrzewnicy.

 

Ma ktoś jaki pomysł ? Były różne nagrzewnice !? A moze od czegoś inego podchodzi.

 

Pozdrawiam Was i prosze o szybką informację.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz śmiało nagrzewnicę możesz odesłać i dać mu fotki jaka powinna być. Może on pomylił?

Może było to też uzależnione od pojemności silnika? Najważniejsze że masz ją wyjętą, znasz wymiary i wiesz czego szukać.

Zawsze możesz wymiary oraz fotki przesłać do sprzedającego z dokładnym rozpytaniem.

Sprawdź jeszcze jakie nagrzewnice miały K11 z początku produkcji.

A może będzie pasowała jakaś od K10, ale z całą obudową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby odziemić uziemione autko, złącz rurką i dwiema opaskami skręcanymi dwa węże które do tej pory wchodziły do nagrzewnicy i możesz jeździć dalej, tyle że bez ogrzewania. Ale możesz jeździć dalej... :)


P.S. Mój Szwagier ma K10 1.2 w wersji Super S w Krakowie. Chcesz namiar na niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby odziemić uziemione autko, złącz rurką i dwiema opaskami skręcanymi dwa węże które do tej pory wchodziły do nagrzewnicy i możesz jeździć dalej, tyle że bez ogrzewania. Ale możesz jeździć dalej... :)

P.S. Mój Szwagier ma K10 1.2 w wersji Super S w Krakowie. Chcesz namiar na niego?

 

Dzieki, z nagrzewnicą poradziłem sobie, ale daj mi namiar na priva, poszukuję również chłodnicy do tej micry.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chłodnicą Szwagier walczył, grzało mu się auto i był walnięty czujnik temperatury. Zmieniał całą, ale to już sporo czasu temu.

Wieczorem napiszę Ci na priv jego numer lub mail.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. W której części Krakowa mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z drugiej strony. Szwagier mieszka blisko wlotu od Skawiny. Ale myślę że warto będzie się spotkać i pogadać o swoich Micrach :)

 

Do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...