Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyciek pod deską rozdzielczą


Gość Sepsa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.

Jak w temacie - coś mi kapało pod deską , zostawiłem auto znajomemu i pojechałem w delegacje,dzisiaj mi zadzwonił że odkręcił zegary i okazało się że jakiś wężyk od skrzyni biegów który idzie do prędkościomierza. Jest to możliwe ? Znajomy takie auto pierwszy raz miał w rękach i troche nie wie jak temat ugryźć , ja na mechanice sie nie znam... mówi że może coś trzeba odpowietrzyć... znacie temat? Poza tym jakby mi ktoś podrzucił na priva namiar na jakiegoś mechaniora od silników w okolicy Warszawy będe wdzìeczny -auto na gazie pracuje super, a na benzynie krztusi się i szarpie strasznie... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ... ale ewentualnie linką prędkościomierza by mogło coś zasuwać woda / olej ?, ale to musiało by odpowietrzenie być zapchane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powódź może to nie była ale jedne spodnie mi zalatwiło ,no i jak sie łape wsadziło od dołu w deskę rozdzielczą to upieprzona w oleju... skrzynia zalana piwem oczywiście :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka to skrzynia jest ? z automatem dopiero się zapoznaję a manualna podobnie jak reduktor, mosty i zbiornik powinna mieć odpowietrzniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz szukać, to są węże gumowe umiejscowione w górnej części każdego z podzespołów które wymieniłem, ten z tylnego mostu wsunięty jest przeważnie w belkę mocowania zbiornika, ten ze zbiornika biegnie do tajemniczej czarnej puszki pod maską ... a pozostałe połączone metalową magistralą kończą się w komorze silnika gdzieś u góry ale wylotem do dołu

napewno żaden z nich nie powinien kończyć się w kabinie  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...