Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bak paliwa z t2 krótki do długiego :)


Qubuś

Rekomendowane odpowiedzi

Po numerze części na pewno nie będzie pasować... różne pojemności są... w longu jest cały pod podłoga bagażnika, a w krótkim jest scięcie na tylne fotele

 

z króciaka powinien podejść ale nie wiem czy "plug&play"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po numerze części na pewno nie będzie pasować... różne pojemności są... w longu jest cały pod podłoga bagażnika, a w krótkim jest scięcie na tylne fotele

 

z króciaka powinien podejść ale nie wiem czy "plug&play"

Podbijam pytanie tylko odwrotnie czy ktos zalozyl z dlugiego do krotkiego, i z jakimi przerobkami sie to wiazalo, czy bardzo widocznymi,musze u siebie wymienic w krotkim, a chetnie bym zalozyl wiekszy od dlugiego  te 8 l. robi mi roznice,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pasuje od długiego to przekładaj, ale jeśli musiałbyś przespawywać mocowania to rozejrzyj się od razu za zbiornikiem z tworzywa np. z frotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial od dlugiego na stanie to bym sprawdzil a niestety nie mam a nie usmiecha mi sie kupowac aby tylko sprawdzic, z frotki faktycznie moglby podejsc i by nie gnil.musze poszukac po znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki tak zapytam czy wiecie moze z jakich modeli podejdzie plastikowy bak do terrano2 longa. Widzialem w topicu frontere, a macie jeszcze jakies propozycje? najlepiej w przedziale 80-100l :) może jakiś dostawczak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

hej

ja mam longa z bakiem od krótkiego. Tak już kupiłem, ale z tego co widziałem to pasowalo wszystko. Gorzej jest tylko przy wlewie (wlew jest nizej, po otwarciu klapki musze wsadzić trochę reki żeby odkrecic i dookoła jest owalone pianka. ale w niczym to nie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...