Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zegary z japońskiej wersji x-trail t30


karibox1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda to naprawdę świetnie. Pamiętam podobne zegary z Golfa I gen. i Opla Kadetta. Rewelacja.

Niemniej jednak sądzę, że szanse kupienia czegoś podobnego są równe .... zero. Niestety.

(Zegary z tego co widzę od czegoś co się zwie Nissan X-Trail FCV - wg mnie sprawa nie do ogarnięcia).

Edytowane przez pawelekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wersja elektryczna, deskę też miałem podobną w kadecie gsi.


"""Wygląda to naprawdę świetnie. Pamiętam podobne zegary z Golfa I gen. i Opla Kadetta"""""


a jakiś japoński ebay? może tam..

 

he he no, jak to czytać?

post-58920-0-16715800-1380551451_thumb.jpg

post-58920-0-94556000-1380551463_thumb.jpg

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę żonkę aby poszperała - ale daj mi troszkę czasu ;) - chwilowo mam ograniczony dostęp do neta i baaardzo mało czasu na siedzenie w nim ;) Od przyszłego tygodnia powinienem być już regularnie wieczorem na necie ;)

 

a czy te zegary nie są z jakiegoś prototypu z alternatywnym rodzajem zasilania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę żonkę aby poszperała - ale daj mi troszkę czasu ;) - chwilowo mam ograniczony dostęp do neta i baaardzo mało czasu na siedzenie w nim ;) Od przyszłego tygodnia powinienem być już regularnie wieczorem na necie ;)

 

a czy te zegary nie są z jakiegoś prototypu z alternatywnym rodzajem zasilania? 

 

Tak - są od wersji elektrycznej. BTW na australijskim forum odpisano mi, że jak przerobię auto na wersję elektryczną

to dadzą mi taki licznik za darmo :D  :lol:  :drivingauto:

Edytowane przez pawelekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy...

no to do dzieła  :D

Spróbuj na początek wbić jedynkę, kręcić rozrusznikiem i nagrywać film - powinno pojechać na prądzie (chociaż kawałek). Może to ich przekona do wysłania licznika  :P

 

ps

Trochę rzeźby z założeniem tego też będzie ;) nie wiem czy nie prościej by było zaadoptować licznik z kadeta do Xa? na pewno koszty zdecydowanie mniejsze 

http://allegro.pl/nissan-x-trail-t30-2-0-16v-licznik-i3569804204.html

http://allegro.pl/licznik-opel-kadet-gsi-i3544411309.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee. To chyba na tyle w tym temacie.

Sam licznik jako ciekawostka - bardzo fajny.

Realnie - sprawa nie do garnięcia.

Edytowane przez pawelekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko do ogarnięcia jeśli chodzi o sprawę elektryki - lutownica i heya ;)

pozostaje jeszcze pokombinować z estetyką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...