Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akumulator T30


misster

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wymianą aku w moim T30 2,2 Dci  (136 km)  2002 r.  Proszę o informację jakie parametry posiada oryginalny akumulator zamontowany w wymienionym pojeżdzie. Niestety nie jestem w stanie odczytać parametrów aktualnie zomontowanego akumulatora , natomiast serwis nie jest w stanie udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi. Chodzi mi o pojemność oraz prąd rozruchowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prad rozruchowy 830A, pojemnosc 95Ah. To spokojnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem powyższe wątki, i widzę ,że jest duża rozbieżność. Pojemność praktycznie od 77 do 96 Ah. A macie wiedzę co idzie na pierwszy montaż? Ewnentualnie jaką markę polecacie?

(Tamte tematy są z 2010 roku więc myślę ,że można temat odświeżyć - ewentualnie proszę admina o przeniesienie tematu i podpięcie do wskazanego wątku aby nie zaśmiecać forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(Tamte tematy są z 2010 roku więc myślę ,że można temat odświeżyć - ewentualnie proszę admina o przeniesienie tematu i podpięcie do wskazanego wątku aby nie zaśmiecać forum)

 

Kolego chyba czytasz po łebkach bo sierpniu tego roku (2013) wymieniałem swój akumulator i w jednym z tych wątków dałem odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...