Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio + Subwoofer do 350z


Bardowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam serdecznie,

 

Zacznę od tego że nie jestem Audiofilem. Ostatnio juz chciałem pozbyć się mojej Zetki, jednak nie ma w ofercie zadnych fajnych samochodów tak zwracajacych na siebie uwagę i dających tyle przyjemności z jazdy jak nasze nissany. Więc auto dalej pozostaje w rodzinie.

 

Kilka przeróbek mam juz za sobą uprzyjemniających jazdę więc przyszedł czas na cos dla ucha :)

 

Zaczne od tego ze mam w aucie seryjne radio (Bose) clarion z nalepką. I chciałbym to wymienić ponieważ potrafi się zacinać nawet na postoju :P

 

Mam do was prośbę o pomoc.

 

Potrzebuję jakiegoś radia 2 din, które macie sprawdzone i montaż jego do 350z to Plug And Play :)

 

Do tego chciałbym kupić subwoofer, ponieważ ten z Bose coś mi zaczął wydawać dziwne dzwieki. 

 

Auto to Roadster z USA - jeżeli ma to jakieś znaczenie :)

 

Więc Podumowując. Mam 1000zł do wydania na: 

 

1. Radio 2 DIN (nie musi być DVD poniewaz itak nie mam czasu tego oglądać jadąć)

2. Subwoofer za siedzenie kierowcy, jak wyzej pisałem PLUG AND PLAY:)

 

Bede wdzieczny za wszelkie propozycje. Co do radia mam na oku narazie.

 

JVC KW-R (400, 500, 600 seria)

Nie wiem jaki wybrać SUB ponieważ nie jestem w stanie dokladnie pomierzyć wnęki itp.

 

Dziekuję bardzo za zainteresowanie, jestem totalnym laikiem w tych sprawach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema, jak chcesz to mam radio 2 din do opchnięca Plug and Play ! :D Jest to pioneer deh P - 4000 nie byle jakiie własnie z mojej zetki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...