Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterka podgrzewane


zaq79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W  związku  tym  że  za  oknami  coraz zimniej a  niedługo  zima :) zastanawiam  się doposażeniem mojego      X-sa w  podgrzewane lusterka. Na  razie  chciałbym  zasiegnąć  informacji  czy  ktoś  z was  już  to  robił? Czy  w  naszych  X-sach  jest  zrobina  instalacja czy trzeba  wszystko zrobić  samemu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem  i  nie  znalazłem  informacji  które  mnie interesują. Owszem  są  tematy w  których  koledzy  wspominają  o  podgrzewanych  lusterkach ale  tylko  że  w  niektórych egzemplarzach  takowe występują a  w  innych  nie.

Moje  pytanie  brzmi  czy  w  samochodach  w których  nie ma  podgrzewanych lusterek  jest przygotoana instalacja  na  taki  "luksus"  oraz  czy  ktoś z kolegów  dorabiał sam  podgrzewanie  lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem  i  nie  znalazłem  informacji  które  mnie interesują. Owszem  są  tematy w  których  koledzy  wspominają  o  podgrzewanych  lusterkach ale  tylko  że  w  niektórych egzemplarzach  takowe występują a  w  innych  nie.

Moje  pytanie  brzmi  czy  w  samochodach  w których  nie ma  podgrzewanych lusterek  jest przygotoana instalacja  na  taki  "luksus"  oraz  czy  ktoś z kolegów  dorabiał sam  podgrzewanie  lusterek.

trzeba ciągnąć instalację od przekaźnika szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wydaje mi się, że w naszych X podgrzewanie lusterek jest zintegrowane z podgrzewaniem tylnej szyby. Też o tym nie wiedziałem wcześniej zanim nie przeczytałem na forum :)  Z drugiej strony konieczność włączania podgrzewania tylnej szyby tak mnie denerwuje, że lusterek w efekcie nie podgrzewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w naszych X podgrzewanie lusterek jest zintegrowane z podgrzewaniem tylnej szyby. Też o tym nie wiedziałem wcześniej zanim nie przeczytałem na forum :)  Z drugiej strony konieczność włączania podgrzewania tylnej szyby tak mnie denerwuje, że lusterek w efekcie nie podgrzewam.

ja też tak miałem w lagunie. Ale to podgrzewanie lusterek zajmuje 2 minutki. Nie musisz grzać długo, poza tym po 15 minutach i tak samo się wyłącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...