Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zmieniarka cd clarion


lukee84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie posiadam w primerce fabryczne radio blaupunkt (kaseciak) z tyłu ma wejście na zmieniarkę cd, czy jeżeli dokupię kabel wraz ze zmieniarką clariona (które były montowane w primerach jako zestaw) normalnie bez żadnych problemów bedzie chulać czy trzeba coś kombinować z kodem NATS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak zakupię oryginalną to będzie chulać?

:) własnie ze niebedzie.

zmieniarka bedzie działać tylko w samochodzie z którego została wyjęta :(

chyba że przekładka z komputerem i radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) własnie ze niebedzie.

zmieniarka bedzie działać tylko w samochodzie z którego została wyjęta :(

chyba że przekładka z komputerem i radiem.

to lipa mam kaseciaka a chciałem posłuchać płyt :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy myślałeś już o tym ale za podobne pieniądze możesz kupić emulator zmieniarki ze złączami USB i slotem na kartę pamięci (pierwsze, lepsze z alledrogo): http://allegro.pl/zmieniarka-nissan-almera-primera-mp3-usb-xcarlink-i3594183988.html

Zmieniarką sterujesz tak samo jak seryjną (masz max 6 katalogów symulujących CD na karcie/pendrive i po 99 utworów w każdym z nich) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie wiem czy jest sens, za 50 zł więcej jest niezłe radio Clarion z CD, USB i AuxIn. Jedyny minus to taki że nie podłączysz tam sterowania z kierownicy (jeśli masz) ale możliwości nieporównanie większe: lepsza jakość dźwięku, więcej ustawień pozwalających dostosować dźwięk do posiadanych głośników i swoich preferencji, a także możliwość rozbudowy zestawu o wzmacniacz w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie wiem czy jest sens, za 50 zł więcej jest niezłe radio Clarion z CD, USB i AuxIn. Jedyny minus to taki że nie podłączysz tam sterowania z kierownicy (jeśli masz) ale możliwości nieporównanie większe: lepsza jakość dźwięku, więcej ustawień pozwalających dostosować dźwięk do posiadanych głośników i swoich preferencji, a także możliwość rozbudowy zestawu o wzmacniacz w przyszłości.

narazie bede słuchał radia a potem chyba wstawie normalne rdyjko cd/mp3, ale wtedy nie bedzie problemu z nats???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego

 

narazie bede słuchał radia a potem chyba wstawie normalne rdyjko cd/mp3, ale wtedy nie bedzie problemu z nats???

 

Nie będzie, NATS miesza tylko w oryginalnym radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulatory zmieniarki nie działają z radiami BP9345, nie kupujcie, szkoda kasy.

Ja tan nadal, niezmiennie, polecam dorobić do radia wejście AUX -> http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/84535-p11144-wejscie-aux-blaupunkt-werke-bp9345/

Najtaniej, bardzo ładnie gra, deska zostaje seryjna i nie trzeba szukać ramki ani przycisku awaryjnych, co jest najbardziej problematyczne przy wstawianiu nie seryjnego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...