Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

micra k12 tuleja belki tylnej


kmiart

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy ktoś już wymieniał tuleje tylnej belki mam luz bardzo mała dostępność w/w tuleji

w serwisie tylko maja całą belkę za 4200 zł a to mi sie nie uśmiecha może ktoś wie gdzie i jaki dobry zamiennik kupić sprawa pilna prosze o sugestie a moze pasuja z innego modelu

nissan micra k12 po lifcie 2008 rok przebieg 55000

pozdrawiam kmiart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy ktoś już wymieniał tuleje tylnej belki mam luz bardzo mała dostępność w/w tuleji

w serwisie tylko maja całą belkę za 4200 zł a to mi sie nie uśmiecha może ktoś wie gdzie i jaki dobry zamiennik kupić sprawa pilna prosze o sugestie a moze pasuja z innego modelu

nissan micra k12 po lifcie 2008 rok przebieg 55000

pozdrawiam kmiart

z wszystkich tuleji które znalazłeś pasuje tylko firmy FEBEST sam ją wcześniej znalazłem ale nigdy nie słyszałem o tej firmie 

mam przebieg 50000 i reszta podzespołów jest w nienagannym stanie więc po co kupować coś na zapas  

chce poprostu żeby ktoś się wypowiedział kto taką tuleje już wymieniał i gdzie i jakie kupił w serwisie one nie występują tylko cała belka a koszt belki jest od 4200 d0 4600 zależnie od serwisu

autkiem śmiga żonka więc chce żeby było w nienagannym stanie więc poprostu pytam 

i czy ktoś miał już do czynienia z zamiennikami firmy FEBEST ile wytrzymują jakiej są trwałości i tak wielkiego wyboru nie mam

ale dzieki za odpowiedź

pozdrawiam 

kmiart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...