Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie LPG w Qashaqi 1.6 ( HR16DE )


adi-000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że stałem się szczęśliwym posiadaczem Nissana Qashqai, chciałbym go zagazować.

Niestety w serwisie poinformowali mnie że się nie da - bo silnik ma dwa wtryski na cylinder.

I tu moje pytanie - Czy można do tego silnika założyć LPG ? Silnik to 1.6 HR16DE dwa wtryski na cylinder no i ma chyba 117 KM. przebieg 650 km.

Ewentualnie proszę o pomoc w doborze instalacji i jej podzespołów, tak żebym wiedział co chcieć od gazownika, żeby mnie nie zrobił w przysłowiowe bambuko.

Może ktoś ma instalkę LPG w takim silniku i podzieli się wrażeniami, albo poleci jakiś dobry warsztat w Warszawie lub okolicach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość wtryskiwaczy nei ma znaczenia, po prostu musi być założony sterownik do 8 cylindrów, lub normalnie do 4 + emulator na kolejne 4 i po sprawie, 

zestaw zależy od gazmena :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli rozumiem ze tez musza byc po dwa wtryski gazowe na cylinder. A czy mozesz napisac co teraz jest na topie tak zeby za rok nie wymieniac. Bo znajac zycie to wkladaja to na czym maja najwieksza przebitke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oki. Podjade jutro i dam znac.

Reduktor ZAVOLI ZETA N lub AC R01 150 Elektronika STAG 300-4 Premium Listwa wtrysku Hana 2000 Zbiornik w miejsce koła. Cena ok 3500. Chyba troche drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...