Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z Zmieniarką


tomson23

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas słuchania muzyki nagle CD przełaczyło sie na RADIO . Jak chcesz wejsc teraz na CD to chwilke mysli po czym wyskakuje napic PUSH EJECT. Co moze byc pomocy , nie mozna tez wyciagnac zadnej płyty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Dołączam się do pytania-identyczny problem ma w swoim Murano. Nie otwiera się szuflada w CD. Z góry dzięki za pomoc

Rozebrałem moją zmieniarkę okazało się że spalił się silniczek od podnoszenia windy. Ciężko jeśli chodzi o dostanie samego silniczka troche nietypowy . Kupiłem inna zmieniarkę na aukcji i śmiga . Na początku troche byłem w................... , ale w sumie pokaż mi kompakt który śmiga bez problemu 7 lat coraz mniej jest takich urządzeń . Cena za którą wyrwałem to 450 zl myśle ze niezła. Jeszcze rada nie kupuj transmitera FM wdałem 80 zl za niby bardzo dobry a jakoś MP3 z tego transmiterka w porównaniu z zmieniarką  poprostu przepaść!!!!!!  . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem moją zmieniarkę okazało się że spalił się silniczek od podnoszenia windy. Ciężko jeśli chodzi o dostanie samego silniczka troche nietypowy . Kupiłem inna zmieniarkę na aukcji i śmiga . Na początku troche byłem w................... , ale w sumie pokaż mi kompakt który śmiga bez problemu 7 lat coraz mniej jest takich urządzeń . Cena za którą wyrwałem to 450 zl myśle ze niezła. Jeszcze rada nie kupuj transmitera FM wdałem 80 zl za niby bardzo dobry a jakoś MP3 z tego transmiterka w porównaniu z zmieniarką  poprostu przepaść!!!!!!  . Pozdrawia

Co prawda nie rozbierałem zmieniarki ale wydaje mi się że silniczek jest ok bo słychać że coś tam się przestawia ale nie otwiera się samo wejście na płyty.

Chyba będe musiał wziąć przykład z zCiebie i zobaczyć co się blokuje w środku. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...