Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mycie auta-Bledy,brak mocy,nie odpala!!!!


Coyote024

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po ostatnim off road'ie ,dzisiaj pojechalem umyc auto zew,wew i podwozie bo bylo uwalone z blota,lacznie z zapasem,po umyciu,nie moglem go odpalic,a jak juz odpalil to z bledami ESP i KONTROLA TRAKCJI,za chwile zgasl,po ponownych probach odpalenia wszystko ok ,w czsie jazdy tak szarpnal i wywalilo na desce 4WD i engine check i zgasl! I znowu po kilku probach odpalenia odpalil i chodzi superb nic sie nie swieci ,tak czy siak jade na kompa w poniedzialek! Pytanie jest czy to jest normalne ze woda mogla sie dostac  gdzies w naped,jakies kostki,kable czy cos takiego i  robila taki cyrk przeciez to samochod stworzony do ,blota ,wody, piasku itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie po większym myciu podwozia z błocka. Choinka na desce: ABS a co za tym idzie ESP OFF i kontrola trakcji, a co za tym idzie błąd napędów. Przyczyna: zalana kostka ABS przy kole. Wyschło i przestało świecić. Na wszelki wypadek kostki pozabezpieczałem. Co ważne - nie gasł mi przy tym, wszystko działało normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjasniona,to ze nie odpalal to poszedl bezpiecznik od swiec zarowych,a esp i kontrola to faktycznie woda dostala sie ,Mechanik powiedzial zebym pousuwal te kostki i zlapal wszystko na krotko! podczas skanowania  wyszlo ze czujnik temperatury paliwa pokazuje -12 czy to jest dobrze bo ten gosc powiedzial ze jest do wymiany ale nie powie mi gdzie on jest bo sobie wymienie sam!!!!!!!.... bez komentarza.....powiedzcie i jak to jest z tym czujnikiem i jak powinien wskazywac poprawnie,aha jeszcze jedno zawsze rano po nocy jak go odpalam to tak dziwnie "klepie" to ten gosc powiedzial ze te silnika tak maja i w momencie jak uzyska okolo 40st to juz tego niema,faktycznie jak pojade troche to przechodzi,czy wam tez tak klepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...