Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Problem buczeniem głośników po wymianie fabrycznego radia


mickub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po wymianie fabrycznego radia, na Philips CEM2101/00 buczą mi głośniki :(

 

Nie mam zbytnio pomysłu co z tym zrobić, fabryczne radio nie wydawało żadnych dźwięków - czysto grało, natomiast teraz po ustawieniu głośności w radiu na 0, bądź w czasie przejść między piosenkami słychać buczenie.

 

Zakupiłem wraz z radiem ramkę radiową i złącze iso z tej aukcji: http://allegro.pl/ramka-radiowa-zlacze-nissan-almera-od-03-2000-n16-i3579840987.html

 

Czy to może być wina złącza? Moje radio miało z tyłu dwie kostki, natomiast w złączu było miejsce tylko na jedną kość (domyślam się że pewnie ta druga kość to sterowanie z kierownicy). Związku z czym wpiąłem w złącze ISO tylko tą dużą kość, natomiast ta mniejsza została sama sobie, czy może to być powodem?

 

Bo np widziałem na którymś filmiku z demontażu fabrycznego radia, ze w radiu była wpięta tylko jedna kość.

Moja almera to rocznik 2000. No ale patrząc po allegro nie widzę takiego złącza ISO co by było tak jak potrzebuje na dwie kości, jedna większa druga mniejsza.

 

Jutro sprawdzę jeszcze z jakimś innym radiem, może to wina radia?

 

Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...