Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ogumienie


Gość Maciek78

Rekomendowane odpowiedzi

Zabieram się powoli do kupna zimowych opon do mojej N14.

I w związku z tym mam pytanie - czy kupić używane po 50/szt, czy może dołożyć drugie tyle i kupić nówki w... Tesco, czy kupić "normalne" nówki czy może jeździć całą zimę na tych co mam?

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się powoli do kupna zimowych opon do mojej N14.

I w związku z tym mam pytanie - czy kupić używane po 50/szt, czy może dołożyć drugie tyle i kupić nówki w... Tesco, czy kupić "normalne" nówki czy może jeździć całą zimę na tych co mam?

 

Pozdrawiam

Maciek

No ja bym na oponach raczej nie oszczędzał. Zimówki na pewno warto założyć - każda, nawet średniej klasy zimówka jest lepsza od najlepszej opony letniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowe to bym kupił używki. Zimą i tak się zawrotnych szybkości nie rozwija, więc najważniejsze że by bieżnik był akceptowalny ;-).

Na letnich to nie ma co ryzykować kasacji auta, a uniwersalne to ani na lato ani na zimę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to troche kosztuje ale ja bym byl za kupnem nowych ale nie marketowych. tam w wiekszosci ale nie wszystkie sa opony nadlewane. dlugo ci one nie posluza. zainwestuj raz a bedziesz mial spokooj na conajmniej 4 sezony albo lepiej :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to troche kosztuje ale ja bym byl za kupnem nowych ale nie marketowych. tam w wiekszosci ale nie wszystkie sa opony nadlewane. dlugo ci one nie posluza. zainwestuj raz a bedziesz mial spokooj na conajmniej 4 sezony albo lepiej :) pzdr

 

Popieram w 100% . Kupuj nowe w serwisie ogumienia . Polecam przejżeć w internecie forum na temat opon . To ułatwi Ci wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...