Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pęcherz na


Gość jyrek23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam następujący problem - jakiś rok temu zaczął robić się pęcherz na przednim zderzaku (QQ z 2011 lipca).

Zgłosiłem - zrobili foty - wysłali do centrali.

 

Po jakimś czasie dostałem tel. - że foty niewyraźne i muszą zrobić jeszcze raz...

Tyle, że mnie nie było / nie miałem czasu - więc postanowiłem ostatnio na przeglądzie temat poruszyć - to zrobili pomiar lakieru foty itd.

 

Wysłali do centrali no i... odpowiedzieli im - że za długo czekałem i papa :)

 

Mogę coś z tym zrobić? Coraz większe się to robi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim aucie miałem to samo. Przyjechałem do ASo, zrobili zdjecia w 5 min. po niemałym tygodniu zadzwonili ze drzwi do wymiany i żadnego problemu nie było. Przecież to wiadomo ze rdza wychodzi wiec gwarancja na perforacje nadwozia to obejmuje. Ja bum sie nie poddawal i walczył o wymianę bo kwestia ze za długo to trwało nie ma tu najmniejszego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, że się wtrącę du...pa a nie za późno to jest ich psi obowiązek żeby to naprawić przecież masz gwarancję. Ja jak kupowałem swojego to miał jeszcze gwarancje miał wytartą kierownicę więc pytam właściciela czy to zgłaszał na gwarancji powiedział, że nie zgłaszał więc pojechałem do serwisu w tym mieście i mówię im o kierownicy a gościu mi pieprzy, że niby to jest moja wina to ja się go pytam czy mam jeździć w rękawiczkach  a on na to , że tak :wtf2: :wtf2: :wtf2: Poprosiłem szefa serwisu i mówię co i jak więc powiedział, że zrobi zdjęcia  i wyśle do centrali jak uwzględnią to mam przyjechać na wymianę, to ja gościowi na to, że mieszkam 600 km stąd i nie przyjadę bo to daleko. Spytałem czy nie mogą przesłać tej kierownicy do innego salonu bliżej mnie powiedział, że nie no to im podziękowałem i wkur.....ny pojechałem do domu. Po pół roku będąc przejazdem w Tarnowie podjechałem na głupa do serwisu i mówię co i jak więc zrobili zdjęcia i  2 tygodnie później śmigałem już z nową kierownicą :thumbsup: . Więc niech CI nie pieprzą, że jest za późno!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...