Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głośniki w drzwiach


HOOLIGAN0925

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, posiadam nissana sunny 1.4L n14 i kiedyś gdy go kupiłem miałem spalone głośniki, wykręciłem ale nigdzie nie mogłem takich dostać dlatego kupiłem głośniki "jajeczka" i własnym sposobem zamontowałem je w stare "Ramki" służyły na miare swoich możliwości aż w końcu nadszedł ich kres, stąd moje pytanie czy ktoś może mi podać dokładny rozmiar tych głosników na przód a zarazem polecić jakiś link/nazwę lub markę głośników z wysoką mocą abym mógł się cieszyć czystym i pięknym dźwiękiem, a zarazem mocniejszym basem(bez wzmacniacza i tuby oczywiście) z góry dziękuje i pozdrawiam właścicieli słoneczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fabrycznie miałem 130mm głośniki. Zaraz po zakupie auta wywaliłem je i włożyłem 165mm z płytkim koszem(coby w razie czego nie wadziły o szybę). Kupiłem głośniki firmy "Dibisi" czy jakoś tak. Dałem całe 30 zł za komplet. Były to typowe woofery więć dołożyłem w słupki przy szybie tweetwery (całe 17zł za komplet) i buczy załkiem miło.Oczywiście wiadomo, że nie zastąpią subwofera, ale za tą cenę to basik mają całkiem przyjemny i soczysty, przyj....ć też się da i jakoś nie harczą. W porównaniu do Peyinga wychodzą na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...