Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[k11] problem z znalezieniem wsadu pamieci dla micry 96 rok


gula44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem micre śladem mojego kolegi i dziewczyny, niestety w mojej od początku świeciła się kontrolka "check engine".

Elektromechanika mam dobrego który już w jednej z nich przepływomierz naprawił ale tym razem poszło coś innego. Mianowicie zdiagnozował, że immobilaiser jest zepsuty i chciał go ominąć toteż wgrał soft do komputera bez immobilaisera, tyle, że dla auta z innego rocznika a teraz szarpie gasnie itd.

 

W micrze zainstalowwany jest gaz i na nim jeździ normalnie, problem jest tylko z ta benzyna. Nigdzie nie moge znaleźć wsadu pamięci (dobrze to nazwałem) do EEPROM?

 

Oznaczenia tego softu po których mam szukac to:

 

Bosch 0 261 203 980

Pamięc: 323 odpowiednik 93c46

 

Auto:

k11 nissan micra 96 r. silnik 1,0 (40kW)
 

I teraz skąd to dostać itd? chetnie bym nawet kupił nainternecie byle mieć na to jakąś gwarancje rozruchowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak na jednym paliwie jest ok, a na drugim źle to raczej gdzie indziej jest problem bo wsad od immo to jedno, a mapy paliwa itp to w innym układzie siedzą zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale gaz jest podlaczony bez immo;p jakby obokXD Takze na pewno potrzebuje ten soft bo juz wgralismy jakis inny (z innego rocznika micry) i wszystko działa tylko obroty skacza:) Także czy ktoś móglby mi doradzić gdzie to znaleźc? ewentualnie najlepiej jakby mi to od razu rzucilXD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...