Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wtryski z Patrola do Almery 2.2di


Dzidziak888

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Wiem że kilka osób na forum wsadzało właśnie wtryski od Patrola do Almery 2.2di, ale nikt nie opisał tego dokładnie. Mianowicie jakie jest oznaczenie silnika (Patrol). I czy tylko przekładano same wtryski (4) czy tez sterujący???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po szukaniu informacji na stronach anglojęzycznych dowiedziałem się że wtryski do Nissana almery 2.2Di pasują od Nissana Navary 2,5Di (d22).

Lecz jedyna osoba która potwierdziła wymianę na te z Navary napisała że spotkała się z efektem odwrotnym do zamierzonego!

Więcej nie zrozumiałem, ale mowa była o tym że nie wiadomo jakiej wielkości są końcówki tych wtrysków i że możliwe ze inaczej "rozpylają" Ropę, lub mogą być za duże i efekty są dopiero po czipie.

Dziwne ponieważ osoby z naszego forum które dokonały tej modyfikacji nie odczuy spadku mocy a jej wzrost (może to nie były wtryski z Navary?)

Z koleji Jakiś osobnik z Portugalii uzyskał 170km na wtryskach właśnie z Navary!!!

Będę chciał sprawdzić jakie są efekty po założeniu wtrysków z Navary. Jeżeli dokonam modifikacji na pewno napisze na forum.

Jeżeli ktoś posiada jakieś cenne informacje to niech koniecznie pisze.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...