Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Świece do sunny

Guest Maciek78
 Share

Recommended Posts

Guest Maciek78

Kurcze, aż się boję zakładać taki temat żeby nie ponawiać, ale szukałem i nie znalazłem. Chcę wymienić świece w swoim sunny (N14, 1.4 Lx 16 V), i nie wiem czy mają to być żarowe czy iskrowe?

Pozdrawiam

Guest maciejka_sz
Ekhm, albo Ci zabrakło literki "t" albo udzieliłeś zabawnej odpowiedzi :D

Wybieram to drugie :D

Pozdrawiam

Dzięki

brak literki "t". ale fajnie wyszlo...

Swiece zarowe sa tylko w dieslach na rope...

w silnikach benzynowych sa swiece iskrowe...

mam nadzieje ze wiesz gdzie owe drugie sie znajduja? podpowiem Ci ze masz 4ry takie same :D

Tam gdzie takie gumowe kapturki :D

Tylko nie pomyl z innymi gumowymi kapturkami!

Aaa, i pamiętaj, że BKR6E, a nie BKR6EY.

• 1 month later...

To i ja się podłacze się pod temat. Moje auto to Sunny 2.0d. Samochód zazwyczaj trzymam w garażu i nie mam problemów z porannym paleniem. Jednakże z soboty na niedzielę stał przez całą noc pod chmurką i rano "brzydko" mi zapalił, krztusząc się, a za Nissanem chmura białego dymu. Wnioskuję że w związku z nadchodzącą zimą należałoby wymienić świece. Może ktoś poradzi gdzie w W-wie kupić świece i jakie? Proponują mi Eiko, HGT nie mówiąc o Boschu za 235 PLN/szt u Chiniewicza. :lol: :shock: Natomiast nikt nie ma NGK czy Denso. Koledzy co polecaci i gdzie to zakupić?

Guest schulla

W/g danych z ksiązki Etzolda do sunny 1,4 nadają się NGK BKR5E.

A i jeszcze jedno.Mój znajomy twierdzi,że jeżli w sklepie zadają ci pytanie czy do gazu,to nawet jak jeździsz na gazie to mów,że do benzyny.

Ja stosowałem to w moim poprzednim aucie(jeździłem tylko na gazie) i uważam,że zdało to egzamin.

• 1 year later...
  • 8 months later...
Guest Damiano7407

w sensie takim ze sa to oznaczenia swiec roznych firm do sunny 1.4 lx 94r jak ktos bedzie chcial sobie kupic to ma problem z glowy. podalem 3 firmy ale ja polecam denso.