Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

k-12 nie pali sie swiatło stopu na klapie bagaznika


Gość jastin82

Rekomendowane odpowiedzi

Trzecie światło stop w K12 jest na zatrzaskach. Trzeba go odpowiednio podważyć/szarpnąć.

 

ZOBACZ W TEN LINK I BĘDZIESZ WIDZIEĆ JAK WYGLĄDA TO ŚWIATŁO OD TYŁU.

 

 

Co do żarówki, to widać na zdjęciach że jest to żarówka standardowa. Pewnie na każdej stacji benzynowej kupisz, w sklepie moto to już na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pytanko nie pali mi sie światło "STOPU" na klapie bagażnika jak wrazie co wymienic tam te zaróweczki?i jakie to musza byc?

Czasem nie da się po prostu wymienić żarówki i trzeba kupić całą lampkę z oprawką. U mnie wyszło, że żarówka po partacku była przylutowana wprost do drutów, przewody łatane,  oprawka zepsuta.

Aha! Trzeba uważać w zimie. Jak się wjedzie tyłem w zaspę, to od wstrząsu lubi się toto przepalić. Może lepiej dać diodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie za odpowiedzi dotyczace mojej zabulusi styuacja juz opanowana naszczescie skonczyło sie tylko na wymianie zarówki,a bałam sie ze to bedzie bezpiecznik albo cos bardziej powaznego a to juz była by dla mnie czarna magia;-) pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...