Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lustro zewnetrzne


Coyote024

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,czy ktos wie jak? badz ewentualnie co  moze byc przyczyna bo nagle przestalo dzialac chodzi tylko o skladanie bo sam wklad lustra chodzi przy wlaczonym wstecznym lub jak ustawiam sam! probowalem je rozebrac ale jest tak zabudowane ze nie bylem w stanie wyciagnac tego mechanizmu ,czyzby ot tak sobie przestal dzialac? dodam ze drugie lustro dziala bez zarzutow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że lusterko nie składa się po przełączeniu przycisku, a drugie składa się prawidłowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem leży nie w silniku sterującym ułożeniem lustra w lusterku a w silniku który zajmuje się zamykaniem i otwieraniem lusterka. Musisz dostać się do mechanizmu i sprawdzić czy nie jest za bardzo zabrudzony lub uszkodzony. Niestety serwisówka opisuje lusterka dość lakonicznie i tutaj musisz wykazać się inwencją twórczą. Zdemontować lusterko i próbować rozebrać jego korpus. Powinien być przykręcony kilkoma śrubami pod lusterkiem. W ostateczności należałoby wyciągnąć lustro z lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim rozprujesz to lusterko przeczytaj ten temat http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/88390-elektrycznie-skladane-lusterka/

Spróbuj również delikatnie popchnąc lusterko ręką podczas składania. Może to coś pomoże a rozpruć zawsze zdążysz :dribble:  


I jak sytuacja z tym lusterkiem ? Naprawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic ,pogoda mi troche przeszkadza! ale ost jak je rozbieralem to nie da sie wyciagnac tego korpusu z obudowy lustra,jest jedna srubka pod spodem i to wszystko,postaram sie jutro jeszcze zobaczyc i zerkne pod przelacznik moze jakies kabelki sie utlenily albo nie styka gdzies.A przy zamykaniu jak popuchem manualnie lustro nic sie nie dzieje,,kompletnie "martwe"! mam jeszcze putanko odnosnie tylnej szyby tak na marginesie:przy zamykaniu klapy bagaznika tylna szyba lekko uderza o klape,czy w tej uszczelce jest jakis wypelniacz czy cos? czy wymienic uszczelke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uszczelką norma. Moja szyba też trochę podskakuje jak zamykam klapę. Nie tłucze się w każdym razie. W sumie możnaby trochę podregulować ale jeszcze za ten temat nie brałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szybka w tylnej klapie podczas zamykania też "podskakuje", ale jak ciągnąc palcami to nie ma wyczuwalnego luzu więc to chyba normalny efekt nadcisnienia i wszystkie pathe tak mają...

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lustrem panowie lipa,wyciagnalem je i w domu na stole wzialem sie za rozbieranie,wszystko szlo ok,wyciagnalem mechanizm ustawiania lustra,wklad itd ale sam mechanizm ktory jest odpowiedzialny za skladanie jest elementem nie rozbieralnym, jest to jeden zalany w calosc eleement,uzylem WD 40  ale nadal lipa,chyba czeka mnie nowe i nowy wydatek choc mozna z tym jezdzic ale drazni mnie to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...