Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mycie podwozia


Dareq

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie myjcie w jakis sposób podwozie auta? Ja staram sie zawsze jak jestem na myjce bezdotykowej tam popiskiwać wysokim ciśnieniem pod auto tylko mnie ostatnio tak cos myśl naszła czy czasem nie wypłukuje jakiejś antykorozji od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej fabrycznej powłoki antykorozyjnej nie usuniesz myjką ciśnieniową która jest dotępna na naszych myjniach bezdotykowych.

Nie pryskaj tylko z małej odległości a wszystko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pryskam jak najniżej sie da ale to około 15 cm max sie da to wystarczy? I wigilie czy warto to robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest sól to może i coś to da. Nie wiem jak to wygląda u Ciebie ale u mnie pod spodem są osłony platykowe więc mycie przydąłoby się tylko w okolicach progów i tylnej części auta.

Według mnie to warto zrobić konserwację auta i na jakiś czas bedziesz miał spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też staram się myć podwozie. Gdzie tylko sięgnę myjką. Ale najpierw wystudzę wydech. Po zimie jadę na sprawdzoną myjnię ręczną, tam obsługa na podnośniku fachowo myje podwozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...