Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Identyfikacja reduktora-foto


miziera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie ma nic :angry:

Daje jeszcze fotki z drugiej strony. Wygląda na pancerny,, solidne śruby dali ...

W zasadzie będę go miał za 2 dni -świeży zakup kota w worku haha

 

Edit: Już wiem co to jest ...dwie godziny wertowania neta eh...

poniżej linki do stron -niezły egzotyk z tego reduktora, ale miałem rację,że pancerny o ile dobrze doczytałem to max do 400KM :dribble:

http://www.risparfueltek.com/lpg-sequential-reducers.html

http://www.tinleytech.co.uk/acatalog/eGas.html

 

Jak znajdziecie gdzieś na jakich ciśnieniach pracuje optymalnie to podeślijcie.

post-37588-0-62043400-1384974929_thumb.jpg

post-37588-0-69268800-1384974954_thumb.jpg

post-37588-0-01517900-1384974964_thumb.jpg

Edytowane przez miziera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie-jutro wysyła, jeszcze obniżył 10 zł -montuje zamiast Zavoli i.......wir w baku :punk: Widziałeś cenę tego cuda ? Robią to we Włoszech.

 

Cyt ze strony E-GAS (translator na szybko)

Do 300 kW z jednego reduktora

Typ parownika-LPG reduktor RG10, przeznaczony jest do dozowania GPL pod stałym ciśnieniem i mogą być używane tylko w instalacjach wtryskowych

Parownik składa się z gazu wodnego wymiennika ciepła, który wykorzystuje ciepło zawarte w cieczy chłodzącej silnika do ogrzania GPL.
Stabilizacja ciśnieniem jest kierowany przez zawór, uruchamiany za pomocą systemu sprężyn i membraną, bez potrzeby jakiejkolwiek wewnętrznej dźwigni.
Skok tłoka uszczelki jest ograniczona do górnej membranie, która działa jako element sterujący, ustalania otwieranie i zamykanie żaluzji.
Parownik jest wyposażony w jednym etapie i wykonuje gazie pod ciśnieniem regulowanym przez zewnętrzny śruby regulacyjnej 120 do 180 kPa, w zależności od ilości wymaganej przez moc silnika do zasilania.
Temperatura pracy, ponieważ woda chłodząca krąży wewnątrz silnika, zmienia się pomiędzy 80 ° i 90 ° C.
Szeroki przedłużenie powierzchni grzewczej pozwala żywności, z wykorzystaniem jednego biegu silniki z mocy do 300 kW, w celu przeprowadzenia podwójnej komory zgazowania, przy zachowaniu gabarytów bardzo zmniejszona.
Reduktor Egas RG10 jest w całości zaprojektowany, wyprodukowany i zmontowany przez Włochy Egas i jest w komplecie z zaworem elektromagnetycznym z połączenia i zintegrowanym czujnikiem temperatury.
Edytowane przez miziera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to jest to co myślę, to spoko będzie, no i cena spox :D do tego  obrabia chyba  więcej, niż potrzebujesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba mi się zmieści :D Ciśnienie będzie na min tj 1,2 bara bo wyżej tego ciśnienia mnożnik leci poniżej 1. Bardzo mam chęć go rozebrać przed założeniem ale....raz już rozebrałem i .... :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby tłoczek ... lepiej zrobione niko ? bardziej pancernie ,,

He he -dzisiaj dostałem paczkę i...jestem trochę w szoku normalnie rudy 102 :D

Dla zobrazowania wielkości porównałem z popularnym przedmiotem...

Dziś już reduktor w samochodzie icon_smile.gif

Przerobiłem wtyk do czujnika, w programie przestawiłem na typ ct-04-2k by pokazywał faktyczną temp reduktora.Kolanka do wody są obrotowe z kontrą więc ułatwia to montaż.

Co ciekawe ciśnienie imbusem ustawia się odwrotnie niż w większości reduktorów.Wkręcając zmniejszamy ciśnienie. Niestety nie znalazłem opisu co do podłączenia wejścia- wyjścia wody więc podłączyłem jak mi było wygodnie.

Poniżej pliki osc, i fotka jaki jest "duży" w stosunku do Zavoli.

 
Ps.Jednak czujnik w reduktorze oszukuję troszeczkę -temp wg wskazań termometru nismo 5 stopni a na reduktorze -1 (brak w programie poprawnego ustawienia -albo -1 albo+19) , ale to tylko szczegół.

post-37588-0-92446500-1385135262_thumb.jpg

post-37588-0-93783100-1385135275_thumb.jpg

post-37588-0-54487600-1385236486_thumb.jpg

gr10.zip

Edytowane przez miziera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...