Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Antyradar - warto w to zainwestować?


Gość zamalec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Wczoraj dostałam kolejny mandat i mam już dość. Nie zarobię na te mandaty bez kitu... Myślę, żeby kupić sobie takie urządzenie http://alegratka.pl/ogloszenie/antyradar-beltronics-rx65e-canada-23203719.html?h=5af9a3a0ec31017b, ale najpierw muszę wiedzieć, że to faktycznie działa. Nie wywalę tyle kasy na jakiś bubel. Więc, czy ktoś miał z tym do czynienia? Warto sobie to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Owszem działa ale wtedy gdy wiązka promieni wysyłana jest na wprost Ciebie czyli jak strzelają do kogoś z naprzeciwka.
Jeśli będa za rogiem stali to już raczej tego nie wyłapie chociaż był na TVN Turbo test ale nie wiem jakich i niektóre wyłapywały nawet przy załamanym kącie wiązki promieni.

Ja bym tego nie kupował tylko zastanowił się nad tym jak zrobic żeby nie dostawać. Bo skoro ciągle dostajesz mandaty to chyba zbyt dobrym kierowcą nie jesteś lub masz tak wyjątkowego pecha.
Sory -wiem ze się oburzysz,powiesz że zaskoczyli Cie,stali w koszu na śmieci itp ale wiem także że można jeździć i nie płacić mandatów.
Ja po całej Europie jeżdże i nigdy nie przyszedł mi mandat z fotoradaru z UE ani policja mnie nie zatrzymała. Mam ponad 4 lata prawko i raz dostałem mandat 100 zł za rozmowę przez telefon bo mnie nieoznakowany namierzył. 

Nie denerwuj się bo to nie jest atak na Twoja osobę,tylko próba uświadomienia sytuacji.

Po drugie, jest to zakazane urządzenie-nie wolno go miec podłączonego ani na widoku,bo jak Cie Policja zatrzyma to Ci za to kolejne 500 zł dadzą. Przy Twoim szczęściu natrafiania na Policje darowałbym sobie.

Pozdrawiam :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w CB radio i po sprawie, do tego smartfon z Yanosikiem i masz full opcję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb kupujesz i po sprawie legalnie jeszcze wypytasz co i jak  mam do 6 lat i 1 mandat zaplacilem a duzo smigam wierz mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kiedyś sprzedawali chyba w Mango takie spraye na tablicę rejestracyjną. Były robione testy (chyba też Adbuster robił o tym film) i nie za bardzo się to sprawdza, więc chyba ni warto kupować coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...