Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Otwieranie z pilota na raz


Gość badylekkk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość badylekkk

Witam,

 

da się tak zaprogramować pilota aby w momencie gdy nacisnę "otwórz" otwierały się wszystkie drzwi ( moim przypadku micra 3 drzwiowa)? Wkurza mnie to trochę że za każdym razem muszę dwa razy naciskać a ten pilot chyba pomalu się kończy albo jest wyrobiony bo nie zawsze łapie.

 

pozdrawiam i dziękuję za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciśnij oba przyciski jednocześnie w pilocie(ok.5 sek.),aż samochód mignie kierunkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym samochodzie naciśnięcie obu przycisków naraz skutkuje.

Na forum, lecz nie pamiętam w jakim modelu Nissanka ktoś przerabiał instalację aby wszystkie drzwi otwierały się po jednym przyciśnięciu.

Ingerencja polegała na przecięciu kabelków i inne ich połączenie. Opis w raz z fotkami musisz poszukać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, można to przeprogramować w ASO. Mnie też to wkurza, tym bardziej że drugie kliknięcie pilotem, ponownie otwiera już otwarty zamek w drzwiach kierowcy, przez co ten już raz mi się rozsypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W K12 (a ten model ma kolega/koleżanka ?) jest tak jak napisałem.Proste i skuteczne.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość badylekkk

okej akurat dzisiaj się z dziewczyną nie widziałem, ale jutro spróbuję bo właśnie ma Micre k12. Dziękuję za wypowiedzi dam jutro znać czy działa. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość badylekkk

kurde nie hula to naciskanie dwóch przycisków naraz. Może coś źle robię ? Czy tutaj trzeba wkładać kluczyk do stacyjki zapalać go gasić i wtedy naciskać? Próbowałem kombinacji z zamkniętym i otwartym samochodem i lipa..specem nie jestem więc niestety kabelkami bawić się nie będę.

 

dziękuję za zaangażowanie w sprawę.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne,pilot i bateria są ok? w tym modelu jest tak jak napisałem.Jednoczesne  przyciśnięcie przycisków A +B na 4-5 sek. aktywuje lub dezaktywuje funkcję antynapadową.Przynajmniej jest tak u mnie i koleżanki  2005   i 2006 rocznik.Zresztą jest to w instrukcji.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość badylekkk

naprawdę nic nie reaguje, a baterie i kluczyk ok. Kluczyk to jest ten co może leżeć w kieszeniu i odpalam samochód bez niego także nie wiem może ktoś coś wcześniej porył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki sam kluczyk  jak mój.Przycisk blokowania drzwi ,czesem nie jest u ciebie  wciśnięty w pozycję LOCK? Musi być UNLOCK ten w tunelu środkowym ,choć nie pamiętam czy to nie przełącza się automatycznie.Jutro sprawdzę co i jak ,jeszcze raz..

Z tego wynika że prawdopodobnie są dwie wersje .U mnie po lifcie( od 08-2005) zamek otwiera wszystkie drzwi zarówno przyciskiem w klamce ,jak i z pilota.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...