Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Serwis Nissana (!) Jak z programu "Usterka"


trooll3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Notesa z 2012r. Tydzień temu oddałem do serwisu (autoryzowanego, nissana itp.) żeby w ramach gwarancji naprawili mi lekko odstająca chromowaną obwódkę halogena. No i tak naprawili, że zderzak do malowania...No, jak to Pan zaznaczył na ich koszt :) I pytanie, czego mogę się domagać w ramach rekompensaty... Myślę o wykonaniu na ich koszt przeglądu gwarancyjnego.

Miał ktoś podobny przypadek?

I druga sprawa...

Wygłuszenie pod maską silnika..

Mianowicie pojawiły się tam takie zwisające "farfocle".

Wg. mnie dzieje się to od temperatury, źle dobrany materiał. Odpowiedź serwisu: "Uszkodzenie mechaniczne" !!!

Jak?

Czy miał ktoś podobne objawy?

Pozdrawiam i przepraszam jeżeli napisałem nie w tym miejscu forum.. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek9108

Znam identyczny przypadek.

 

Z tym że właściciel domagał się wymiany zderzaka na nowy w kolorze nie malowania. Odmówili mu. Udowodnił w sądzie że auto było bezwypadkowe, zderzak był tak jak go fabryka wypuściła i takiego samego oczekuje, ponieważ oczekuje że auto będzie w stanie w jakim je oddał, oraz kiedyś przy ewentualnej sprzedaży ktoś może się przyczepić o malowanie zderzaka co spowoduje mniejszą cenę auta. Skończyło się na założeniu nowego zderzaka (nie malowaniu) i rekompensacie za szkodę w postaci darmowego przeglądu gwarancyjnego + koszta sprawy przeniesiono z poszkodowanego na ASO.

Edytowane przez bartek9108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,kuny mogą pięknie zrujnować wykładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może z "bobrem...albo bez"?

:D

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2002 , mój 3 letni nissan almera zostaje wezwany na wymianę łańcucha-gwarancja.Po naprawie jadąc do domu słyszę dziwne stuki(przed zero problemów).Wracam ,idę od razu do szefa ,wsiadamy przejażdżka i facet stwierdza że coś mi tam odwrotnie założyli.Zostawia auto do poprawki,daje kluczyki do zastępczego (wtedy tino) i swoją wizytówkę z podpisem a na odwrocie "przegld duży ,po 60kkm -GRATIS" Taki standard Polmotor miał już 11 lat temu.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domagaj się nowego zderzaka :devil: i rekompensaty za to, że musisz z nimi walczyć. Jak nie, to postrasz telewizją i gazetą, może wtedy trochę zmiękną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę z tym zderzakiem.

Jutro się do nich wybieram.

A co do wygłuszenia, to żadne zwierzęta.

Po prostu jakaś wada materiałowa, tak jakby "się powycierał" i wiszą z niego takie "sople".

Ale tego na pewno nie odpuszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powycierał ???

Może silnik Ci się za bardzo rusza :devil:

A tak poważnie to może jakiś kiepski materiał i jak dostał ciepła to o coś tafiło, więc jak najbardziej powinno klasyfikować się do wymiany, choć raczej będą próbowali Ci wmówić, że masz towarzysza pod maską :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...