Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

qashqai 2007 stuki trzaski w srodku!!!


sparki72

Rekomendowane odpowiedzi

witam,cos mi klekocze w srodku w okolicy tylnych drzwi,rozbieralem plastiki z tylu w bagazniku i okolicy i nic nie znalazlem dalej sie tlucze.Druga sprawa to trzaski z okolic zegarów bardziej slychac z lewej srtony jak glosnik pod szybą,szlak mnie już trafia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłem spróbuj ręcznik albo cos innego podłożyć pod zatrzask tylnej kanapy. Poszukaj było juz gdzieś o tym. Moze masz to samo. A tak Pozatym to auto to istna grzechotka wiec nie jesteś sam. Ale przejrzyj post o trzeszczeniu tam wszystko juz było przerabiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnetrze szaleje :-) , tak już jest w autach i nie tylko tej marki ;-) Ją jeśli słyszę trzaski i tego typu odgłosy , zaczynam od sprawdzenia ciśnienia w oponach , niby nic a jednak bardzo duży ma to wpływ na takie i nie tylko dolegliwości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, zaczynam od sprawdzenia ciśnienia w oponach , niby nic a jednak bardzo duży ma to wpływ na takie i nie tylko dolegliwości .

...tzn . spuszczasz czy dopompowujesz  , od nominału mniej czy więcej , a może tak jak w książce ?

 

Mnie jeden wulkanizator namawiał  "Pompuj pan więcej o 0.2 atm , bo wtedy opona mniej cierpi" - ,ale zawias bardziej dostaje po (4litery)

Przy mniejszym ciśnieniu większy komfort ,ale guma obrywa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w książce , jednak są to przeliczenia ciężaru i masy ,ładunku oraz kilku jeszcze składowych które nie są wzięte z kosmosu a dotyczą konkretnego modelu auta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdź zaślepki na tylnych dzwiach pod uchwytami ( male w kształcie elipsy) . Miałem taki problemw więc usztywnilem je od środka taśmą izolacyjną na zaczepach i hałas w okolicy tylnych dzwi znikł.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...