Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szarpanie


marteek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam oto taki problem jakieś 3 dni temu samochód jadąc na gazie zaczął szarpać i drżeć przez pewien czas podczas jazdy, trwało to kilkanaście sekund i wszystko wróciło do normy. Dziś stojąc na światłach samochód znowu zaczął drżeć i tracić moc po ruszeniu z pod świateł nie miał mocy ale po kilkuset metrach wszystko wróciło do normy i spokojnie dojechałem do pracy. Po godzinie wyjechałem na  miasto i jadąc ze stałą prędkością 70 samochód znowu traci moc i zaczyna szarpać po jakimś czasie wszystko znowu wraca do normalnego stanu? Zajechałem do gazownika sprawdził wszystko na kompie i powiedział ze jest ok wymieniłem filtry od gazu i w drodze powrotnej wszystko było ok.

Proszę o jakieś sugestie czy to mogły być zanieczyszczone filtry od gazu czy przyczyna leży gdzie indziej?

Pozdrawiam.

 

P.S

Nie przełączałem podczas szarpania na benzynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz co to za instalacja, jakie graty masz tam powsadzane bo  trudno coś wnioskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od wymiany filtrów oraz zatankowania na innej stacji gazu wszystko jakby (odpukać) jest narazie ok mam nadzieje ze to wina filtrów oraz złej jakości gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...